Zespoły młodzieżowe BKS Liga Wojewódzka 13/14/15.05

Foto - Na pierwszym planie strzelec pierwszego gola dla JM Dorian Nalazek w głębi Jan Ignacik oraz Mikołaj Łojewski 

Drużyny Budowlanego Klubu Sportowego rozegrały swoje spotkania w Lidze Wojewódzkiej K-P ZPN. Juniorzy z Mogilna przywożą komplet 6 pkt. niestety młodzik i trampkarz minimalnie przegrywa u siebie z drużyną  UKS SMS Włocławek.

Junior Starszy grupa ,,B'' - trener Damian Stodolny

Pogoń Mogilno - BKS 0:2 (0:1)

bramki: Damian Jankowski, Łukasz Syrocki

Drużyna BKS zrewanżowała się za minimalną porażkę u siebie 1:2 i pewnie pokonała rywala na ich boisku. Po tym zwycięstwie zespół awansował na trzecie miejsce w tabeli.

Wyniki i tabela Juniorów Starszych - kliknij link

Junior Młodszy grupa ,,B'' - trener Jacek Zagórski

Pogoń Mogilno - BKS 1:3 (0:2) 

bramki: Dorian Nalazek (as.Filip Zabrocki) Filip Zabrocki (as.Karol Brążkiewicz) Kacper Boniecki rz.karny (faulowany Brążkiewicz)

Pewne i zasłużone zwycięstwo odniesione na trudnym terenie w Mogilnie. Mimo braku kilku podstawowych zawodników m.in. Wędzelewski, Szugajew (obaj choroba) Błaszak (bierzmowanie) Doliński (pauza czerwona kartka) oraz niegościnności gospodarzy brak szatni na czas (zespół przebierał się na trybunach). Juniorzy młodsi w dalszym ciągu są liderem grupy ,,B'', BKS powiększył przewagę do sześciu punktów nad drugą w tabeli Elaną Toruń po niespodziewanej porażce UKS SMS Włocławek z Cuiavią Inowrocław 2:1.

Wyniki i tabele Juniorzy Młodsi - kliknij link

Trampkarz - trener Jacek Zagórski

BKS - UKS SMS Włocławek 2:3 (1:2) 

bramki: Kuba Cieślak 2x (as.Damian Truchlewski)

Kolejną minimalną porażkę zanotowali trampkarze BKS. Tydzień temu ulegli 1:2 Olimpii Grudziądz (4 miejsce w tabeli) tym razem ulegli vice - liderowi z Włocławka 2:3. Zdecydowanie lepiej piłką operowali przyjezdni ale gospodarze walką i zaangażowaniem wyprowadzali groźne kontry. Po dwóch faulach w polu karnym ,,11'' -ki na gole pewnie zamienił Kuba Cieślak. 

Wyniki i tabele Trampkarz - kliknij link

Młodzik -  trener Krzysztof Kanclerz

BKS - UKS SMS Włocławek 0:2 (0:1) 

Zespół młodzików BKS minimalnie przegrał z niżej notowanym rywalem który po tym zwycięstwie wyprzedził w tabeli gospodarzy. Szkoda straconych punktów bo w przypadku zwycięstwa zespół mógł awansować na wysokie szóste miejsce w tabeli. 

Wyniki i tabele Młodzik - kliknij link