Drużyny młodzieżowe BKS Liga Wojewódzka 27/28.05

Foto - Na pierwszym planie strzelec zwycięskich bramek dla trampkarzy Kuba Cieślak

Drużyny Budowlanego Klubu Sportowego rozegrały swoje spotkania w Lidze Wojewódzkiej K-P ZPN. Juniorzy młodsi pechowo przegrywają u siebie Olimpią. Starsi swój mecz rozegrają we wtorek z Liderem Włocławek. Trampkarze sprawiają niespodziankę i po laniu na Glinkach wygrywają ze Elaną. Młodzicy grają z vice-liderem z Torunia i przegrywają 6:1 ale z przebiegu gry nie zasłużyli aż na taką wysoką porażke.

Junior Starszy grupa ,,B'' -trener Damian Stodolny

BKS - Lider Włocławek mecz przełożony na 31.05.2017 godz.15:00

Junior Młodszy grupa ,,B'' - trener Jacek Zagórski

BKS - Olimpia Grudziądz 3:5 (1:1)

bramki: Kacper Boniecki 2x, Mikołaj Łojewski

Pechowa porażka z drużyną z Grudziądz która wykorzystała błędy gospodarzy. Zespół BKS powinien po 15 minutach prowadzić 3:0 ale jeżeli nie wykorzystuję się stworzonych sytuacji to przysłowie mówi ,,nie wykorzystane sytuację się mszczą'' goście z kontry strzelili wszystkie bramki i zabrali punkty do Grudziądza. Gratulację dla rywali.

Trampkarz- trener Jacek Zagórski

BKS - Elana Toruń 2:1 (1:0)

bramki: Kuba Cieślak 2x (as.Paweł Mazurkiewicz)

Po laniu na Glinkach gdzie zespół przegrał aż 12:0 ! do meczu z Elaną przystępujemy w rezerwowym składzie. Mimo braku kilku podstawowych zawodników m.in. Łojewski, Truchlewski, Lipkowski, Suty, Kubacki, Gozimirski, Wojak.

Drużyna zagrała doskonałe zawody pewnie w obronie (choć czasami dopisało szczęście) oraz skutecznie w ataku (mimo niewykorzystaniu kilku sytuacji bramkowych). W czasie meczu kolejnych trzech piłkarzy musiało opuści plac gry. W 11 min. boisko z bólem brzucha opuścił Wyżgowski, w 20 min. za kontuzjowanego Szalle do końca meczu zagrał Nowakowski. Dodatkowo w drugiej połowie w 55 min. z bólem pleców boisko opuścił Lewandowski. Mimo tylu trudności wszyscy pokazali charakter a bramkę honorową zespół z Torunia zdobył w doliczonym czasie gry. 

Młodzik - trener Krzysztof Kanclerz

BKS - Elana Toruń 1:6 (1:4)

bramka: Filip Śliwowski

Zespół młodzików BKS przegrał z wyżej notowanym rywalem który jest vice-liderem tabeli. Początek był dobry i wyrównany BKS w pewnym momencie remisował ale pod koniec pierwszej połowy popełnił kilka błędów które wykorzystali goście. W drugiej połowie gospodarze zaatakowali i stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji ale bramkarz Elany doskonale bronił. Pod koniec meczu Elana strzeliła dwa gola i pewnie wygrała.