Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
LZS Grochowiska Księże
3:0
Noteć II Łabiszyn
Iskra Zamość-Rynarzewo
4:5
Sportis II Łochowo
Akademia Futbolu Brzoza
10:0
Unia II Janikowo
Olimpia Dąbrowa
1:2
LZS Jadowniki
LZS Hutnik Tur
1:6
Promień Szczepanowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportis II Łochowo
Pauza
Iskra Zamość-Rynarzewo
- : -
Akademia Futbolu Brzoza
LZS Jadowniki
- : -
LZS Hutnik Tur
Promień Szczepanowo
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Unia II Janikowo
- : -
LZS Grochowiska Księże
Noteć II Łabiszyn
- : -
Olimpia Dąbrowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Szczepanowo
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
LZS Jadowniki
LZS Grochowiska Księże
- : -
Iskra Zamość-Rynarzewo
Olimpia Dąbrowa
- : -
Unia II Janikowo
Akademia Futbolu Brzoza
- : -
Sportis II Łochowo
LZS Hutnik Tur
- : -
Noteć II Łabiszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadowniki
Pauza
Sportis II Łochowo
- : -
Promień Szczepanowo
Iskra Zamość-Rynarzewo
- : -
Olimpia Dąbrowa
Unia II Janikowo
- : -
LZS Hutnik Tur
Akademia Futbolu Brzoza
- : -
LZS Grochowiska Księże
Noteć II Łabiszyn
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Noteć II Łabiszyn
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Unia II Janikowo
LZS Grochowiska Księże
- : -
Sportis II Łochowo
Olimpia Dąbrowa
- : -
Akademia Futbolu Brzoza
Promień Szczepanowo
- : -
LZS Jadowniki
LZS Hutnik Tur
- : -
Iskra Zamość-Rynarzewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Janikowo
Pauza
LZS Grochowiska Księże
- : -
Olimpia Dąbrowa
Iskra Zamość-Rynarzewo
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Akademia Futbolu Brzoza
- : -
LZS Hutnik Tur
Noteć II Łabiszyn
- : -
Promień Szczepanowo
Sportis II Łochowo
- : -
LZS Jadowniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zamość-Rynarzewo
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Akademia Futbolu Brzoza
LZS Jadowniki
- : -
Noteć II Łabiszyn
Olimpia Dąbrowa
- : -
Sportis II Łochowo
Promień Szczepanowo
- : -
Unia II Janikowo
LZS Hutnik Tur
- : -
LZS Grochowiska Księże
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Futbolu Brzoza
Pauza
LZS Grochowiska Księże
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Iskra Zamość-Rynarzewo
- : -
Promień Szczepanowo
Olimpia Dąbrowa
- : -
LZS Hutnik Tur
Unia II Janikowo
- : -
LZS Jadowniki
Sportis II Łochowo
- : -
Noteć II Łabiszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grochowiska Księże
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Olimpia Dąbrowa
LZS Jadowniki
- : -
Iskra Zamość-Rynarzewo
Promień Szczepanowo
- : -
Akademia Futbolu Brzoza
LZS Hutnik Tur
- : -
Sportis II Łochowo
Noteć II Łabiszyn
- : -
Unia II Janikowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?