Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:2
Węgrowianka Węgrowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
STS Zamek Bierzgłowski
1:6
Błękitni Podwiesk
Cyklon Kończewice
0:0
Flisak Złotoria
LZS Bobrowo
0:5
KS Stal Grudziądz
Gol Brodnica
2:0
Legia Chełmża
Start MENTZEN Toruń
0:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
0:2
Błękitni Podwiesk
Flisak Złotoria
3:3
Drwęca Golub-Dobrzyń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Cyklon Kończewice
Węgrowianka Węgrowo
3:5
LZS Bobrowo
Gwiazda Starogród
1:3
Gol Brodnica
Legia Chełmża
0:1
Start MENTZEN Toruń
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:4
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Flisak Złotoria
KS Stal Grudziądz
2:0
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
0:5
Legia Chełmża
Start MENTZEN Toruń
3:0
Gwiazda Starogród
LZS Bobrowo
3:4
Błękitni Podwiesk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
1:2
Pogrom Zbójno
Błękitni Podwiesk
0:2
KS Stal Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
STS Zamek Bierzgłowski
Gwiazda Starogród
3:1
Cyklon Kończewice
Legia Chełmża
1:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:4
LZS Bobrowo
Gol Brodnica
2:0
Start MENTZEN Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
0:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:4
Gwiazda Starogród
STS Zamek Bierzgłowski
1:1
Legia Chełmża
KS Stal Grudziądz
10:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
2:3
Gol Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
2:1
Błękitni Podwiesk
LZS Bobrowo
2:2
Flisak Złotoria
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
- : -
KS Stal Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
LZS Bobrowo
Start MENTZEN Toruń
0:2
Cyklon Kończewice
Gwiazda Starogród
1:2
STS Zamek Bierzgłowski
Legia Chełmża
1:1
Pogrom Zbójno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
Węgrowianka Węgrowo
Gol Brodnica
7:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
2:1
Gwiazda Starogród
Błękitni Podwiesk
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:6
Start MENTZEN Toruń
STS Zamek Bierzgłowski
5:3
Gol Brodnica
KS Stal Grudziądz
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo
3:0
Flisak Złotoria
LZS Bobrowo
2:2
Legia Chełmża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
1:6
Błękitni Podwiesk
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Węgrowianka Węgrowo
Cyklon Kończewice
1:4
Drwęca Golub-Dobrzyń
Start MENTZEN Toruń
0:2
STS Zamek Bierzgłowski
Gwiazda Starogród
2:2
LZS Bobrowo
Legia Chełmża
1:1
KS Stal Grudziądz
Gol Brodnica
4:0
Pogrom Zbójno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:0
Start MENTZEN Toruń
Błękitni Podwiesk
4:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
STS Zamek Bierzgłowski
0:0
Cyklon Kończewice
KS Stal Grudziądz
0:0
Gwiazda Starogród
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Legia Chełmża
LZS Bobrowo
3:3
Gol Brodnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:2
Flisak Złotoria
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:0
STS Zamek Bierzgłowski
Cyklon Kończewice
3:1
Pogrom Zbójno
Start MENTZEN Toruń
1:0
LZS Bobrowo
Gwiazda Starogród
2:3
Węgrowianka Węgrowo
Legia Chełmża
2:2
Błękitni Podwiesk
Gol Brodnica
0:1
KS Stal Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Flisak Złotoria
1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Błękitni Podwiesk
2:3
Gwiazda Starogród
KS Stal Grudziądz
4:1
Start MENTZEN Toruń
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Gol Brodnica
LZS Bobrowo
9:3
Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:1
Legia Chełmża
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:2
LZS Bobrowo
STS Zamek Bierzgłowski
5:4
Pogrom Zbójno
Cyklon Kończewice
0:5
KS Stal Grudziądz
Start MENTZEN Toruń
1:4
Węgrowianka Węgrowo
Gwiazda Starogród
3:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Legia Chełmża
2:0
Flisak Złotoria
Gol Brodnica
2:2
Błękitni Podwiesk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
2:1
Gwiazda Starogród
Błękitni Podwiesk
1:0
Start MENTZEN Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Legia Chełmża
KS Stal Grudziądz
0:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Węgrowianka Węgrowo
4:3
Cyklon Kończewice
LZS Bobrowo
7:1
STS Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:1
Gol Brodnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
5:0
LZS Bobrowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:2
Węgrowianka Węgrowo
STS Zamek Bierzgłowski
2:2
KS Stal Grudziądz
Cyklon Kończewice
1:1
Błękitni Podwiesk
Start MENTZEN Toruń
3:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Gwiazda Starogród
0:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gol Brodnica
4:5
Flisak Złotoria
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
2:0
Start MENTZEN Toruń
Błękitni Podwiesk
2:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Gol Brodnica
KS Stal Grudziądz
3:2
Pogrom Zbójno
Węgrowianka Węgrowo
0:2
STS Zamek Bierzgłowski
Legia Chełmża
3:0
Gwiazda Starogród
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:4
Cyklon Kończewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?