Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
Pauza
Unia Wąbrzeźno
17:0
DAP Toruń
UKS Płużnica
1:13
Gol IV Brodnica
Ułani IV Grudziądz
4:5
JSS II Toruń
Olimpia Grudziądz
4:1
Wojownik Wabcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Rol.Ko IV Konojady
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rol.Ko IV Konojady
Pauza
Gol IV Brodnica
23:1
Ułani IV Grudziądz
DAP Toruń
2:10
UKS Płużnica
Wojownik Wabcz
5:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
JSS II Toruń
2:2
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
2:3
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Olimpia Grudziądz
0:17
Gol IV Brodnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:8
JSS II Toruń
Ułani IV Grudziądz
7:3
DAP Toruń
Rol.Ko IV Konojady
3:4
Wojownik Wabcz
UKS Płużnica
2:8
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wojownik Wabcz
Pauza
DAP Toruń
4:12
Olimpia Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
10:0
UKS Płużnica
JSS II Toruń
13:2
Rol.Ko IV Konojady
KS Pomorzanin Toruń
4:5
Ułani IV Grudziądz
Gol IV Brodnica
20:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
Pauza
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:4
DAP Toruń
Olimpia Grudziądz
6:4
KS Pomorzanin Toruń
Ułani IV Grudziądz
1:14
Unia Wąbrzeźno
Wojownik Wabcz
2:5
JSS II Toruń
Rol.Ko IV Konojady
0:22
Gol IV Brodnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
JSS II Toruń
Pauza
Gol IV Brodnica
22:1
Wojownik Wabcz
DAP Toruń
3:0
Rol.Ko IV Konojady
Unia Wąbrzeźno
5:0
Olimpia Grudziądz
KS Pomorzanin Toruń
13:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
UKS Płużnica
7:2
Ułani IV Grudziądz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ułani IV Grudziądz
Pauza
Wojownik Wabcz
5:3
DAP Toruń
Olimpia Grudziądz
8:3
UKS Płużnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:8
Unia Wąbrzeźno
JSS II Toruń
0:19
Gol IV Brodnica
Rol.Ko IV Konojady
0:4
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol IV Brodnica
Pauza
DAP Toruń
4:5
JSS II Toruń
Unia Wąbrzeźno
3:0*
Rol.Ko IV Konojady
KS Pomorzanin Toruń
6:2
Wojownik Wabcz
UKS Płużnica
8:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Ułani IV Grudziądz
1:5
Olimpia Grudziądz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
Pauza
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:2
Ułani IV Grudziądz
Gol IV Brodnica
15:0
DAP Toruń
Rol.Ko IV Konojady
1:6
UKS Płużnica
JSS II Toruń
0:11
KS Pomorzanin Toruń
Wojownik Wabcz
2:15
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
Pauza
Olimpia Grudziądz
5:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Ułani IV Grudziądz
5:5
Rol.Ko IV Konojady
UKS Płużnica
3:1
Wojownik Wabcz
Unia Wąbrzeźno
9:1
JSS II Toruń
KS Pomorzanin Toruń
2:13
Gol IV Brodnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pauza
DAP Toruń
3:6
KS Pomorzanin Toruń
JSS II Toruń
11:5
UKS Płużnica
Gol IV Brodnica
4:2
Unia Wąbrzeźno
Wojownik Wabcz
13:4
Ułani IV Grudziądz
Olimpia Grudziądz
5:0
Rol.Ko IV Konojady
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?