Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:1
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Baruchowo
4:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Start Radziejów
0:2
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Pałuczanka Żnin
Noteć Łabiszyn
3:0
Goplania Inowrocław
Kujawy Markowice
2:3
Czarni Wierzchosławice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Łokietek Brześć Kujawski
7:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lider Włocławek
3:0
Czarni Wierzchosławice
Start Radziejów
2:2
LTP Lubanie
Goplania Inowrocław
3:3
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
0:1
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
0:0
Noteć Łabiszyn
Orlęta Aleksandrów Kujawski
8:2
Kujawy Markowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:2
Lider Włocławek
GKS Baruchowo
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
8:1
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
1:1
Goplania Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:0
Start Radziejów
Czarni Wierzchosławice
2:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:5
Kujawiak Kowal
LTP Lubanie
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
2:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Start Radziejów
4:1
GKS Baruchowo
Goplania Inowrocław
2:0
Czarni Wierzchosławice
Unia Gniewkowo
4:1
Noteć Łabiszyn
Pałuczanka Żnin
1:4
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:2
LTP Lubanie
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Start Radziejów
Noteć Łabiszyn
1:4
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawiak Kowal
3:1
Unia Gniewkowo
Czarni Wierzchosławice
7:1
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
1:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Goplania Inowrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Czarni Wierzchosławice
LTP Lubanie
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
5:2
Goplania Inowrocław
Start Radziejów
3:0
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
1:2
Kujawy Markowice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
2:0
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Goplania Inowrocław
4:0
Pałuczanka Żnin
Noteć Łabiszyn
3:5
LTP Lubanie
Kujawiak Kowal
0:2
Start Radziejów
Czarni Wierzchosławice
4:0
Unia Gniewkowo
Kujawy Markowice
1:3
Łokietek Brześć Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:4
Goplania Inowrocław
LTP Lubanie
5:0
Kujawiak Kowal
Łokietek Brześć Kujawski
10:1
Czarni Wierzchosławice
GKS Baruchowo
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Lider Włocławek
1:1
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
1:0
Kujawy Markowice
Unia Gniewkowo
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:4
Noteć Łabiszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
3:2
Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn
2:2
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
0:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Czarni Wierzchosławice
1:3
Start Radziejów
Kujawy Markowice
5:0
LTP Lubanie
Pałuczanka Żnin
1:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:2
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
6:3
Czarni Wierzchosławice
Łokietek Brześć Kujawski
4:1
Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo
2:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Start Radziejów
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
1:2
Pałuczanka Żnin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:0
Kujawy Markowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:1
Unia Gniewkowo
Goplania Inowrocław
1:3
Start Radziejów
Noteć Łabiszyn
0:2
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Czarni Wierzchosławice
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
2:3
GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin
1:3
Łokietek Brześć Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
LTP Lubanie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Goplania Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski
7:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
GKS Baruchowo
3:2
Czarni Wierzchosławice
Lider Włocławek
5:0
Unia Gniewkowo
Start Radziejów
3:0
Pałuczanka Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:3
Kujawy Markowice
Noteć Łabiszyn
2:0
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:1
Start Radziejów
Goplania Inowrocław
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
0:1
Lider Włocławek
Czarni Wierzchosławice
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawy Markowice
2:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
0:11
Łokietek Brześć Kujawski
Pałuczanka Żnin
1:4
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
GKS Baruchowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
GKS Baruchowo
6:1
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Start Radziejów
1:2
Unia Gniewkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Noteć Łabiszyn
4:2
Czarni Wierzchosławice
Kujawiak Kowal
2:1
Kujawy Markowice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:5
Pałuczanka Żnin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Start Radziejów
Goplania Inowrocław
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Czarni Wierzchosławice
3:7
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
1:0
Lider Włocławek
Unia Gniewkowo
2:1
LTP Lubanie
Pałuczanka Żnin
0:3
GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
GKS Baruchowo
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
LTP Lubanie
Lider Włocławek
2:0
Start Radziejów
Goplania Inowrocław
3:1
Noteć Łabiszyn
Czarni Wierzchosławice
3:3
Kujawy Markowice
Unia Gniewkowo
3:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pałuczanka Żnin
0:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:0
Kujawiak Kowal
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Start Radziejów
GKS Baruchowo
0:2
Unia Gniewkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn
0:5
Pałuczanka Żnin
Czarni Wierzchosławice
0:2
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
2:1
Goplania Inowrocław
Kujawy Markowice
4:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
2:4
GKS Baruchowo
Lider Włocławek
0:2
LTP Lubanie
Start Radziejów
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Goplania Inowrocław
2:0
Kujawy Markowice
Unia Gniewkowo
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pałuczanka Żnin
1:4
Kujawiak Kowal
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:0
Start Radziejów
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:0
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
3:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice
2:2
Goplania Inowrocław
Kujawy Markowice
1:2
Pałuczanka Żnin
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:3
LTP Lubanie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
Lider Włocławek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
Noteć Łabiszyn
Start Radziejów
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:5
Kujawy Markowice
LTP Lubanie
0:0
GKS Baruchowo
Goplania Inowrocław
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
0:2
Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin
7:1
Czarni Wierzchosławice
Lider Włocławek
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
1:3
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
LTP Lubanie
Kujawiak Kowal
1:1
Łokietek Brześć Kujawski
Czarni Wierzchosławice
0:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
Pałuczanka Żnin
GKS Baruchowo
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:0
Start Radziejów
Kujawy Markowice
2:4
Unia Gniewkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
4:3
Kujawy Markowice
Start Radziejów
2:0
Kujawiak Kowal
LTP Lubanie
1:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
2:2
Czarni Wierzchosławice
Pałuczanka Żnin
1:0
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
0:3
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
GKS Baruchowo
Goplania Inowrocław
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn
3:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Czarni Wierzchosławice
3:3
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawy Markowice
2:1
Start Radziejów
Pałuczanka Żnin
3:1
Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
7:0
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
0:1
LTP Lubanie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
6:0
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
3:1
Czarni Wierzchosławice
LTP Lubanie
1:1
Kujawy Markowice
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
GKS Baruchowo
3:1
Noteć Łabiszyn
Unia Gniewkowo
1:5
Goplania Inowrocław
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
5:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
5:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
0:0
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:7
Sparta Janowiec Wielkopolski
Czarni Wierzchosławice
1:5
LTP Lubanie
Pałuczanka Żnin
1:2
Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal
2:2
GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Start Radziejów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
3:0
Pałuczanka Żnin
Start Radziejów
1:1
Goplania Inowrocław
LTP Lubanie
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
GKS Baruchowo
6:1
Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:3
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
3:1
Noteć Łabiszyn
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
5:1
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:2
Łokietek Brześć Kujawski
Goplania Inowrocław
2:1
LTP Lubanie
Czarni Wierzchosławice
1:6
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Unia Gniewkowo
2:0
Lider Włocławek
Pałuczanka Żnin
2:0
Start Radziejów
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
3:3
Noteć Łabiszyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Czarni Wierzchosławice
Łokietek Brześć Kujawski
2:5
Unia Gniewkowo
Start Radziejów
5:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
LTP Lubanie
3:0
Pałuczanka Żnin
GKS Baruchowo
0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Noteć Łabiszyn
2:3
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
1:1
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Goplania Inowrocław
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
LTP Lubanie
Łokietek Brześć Kujawski
4:1
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
3:1
GKS Baruchowo
Czarni Wierzchosławice
0:5
Noteć Łabiszyn
Kujawy Markowice
6:0
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
0:1
Start Radziejów
Pałuczanka Żnin
0:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
3:1
Unia Gniewkowo
GKS Baruchowo
4:1
Pałuczanka Żnin
Lider Włocławek
7:1
Kujawy Markowice
Start Radziejów
5:0
Łokietek Brześć Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:2
Goplania Inowrocław
Noteć Łabiszyn
1:5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal
3:0
Czarni Wierzchosławice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:6
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?