Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:3
Pogoń Mogilno
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
3:1
Noteć Łabiszyn
MGKS Lubraniec
2:2
Jagiellonka Nieszawa
Zgoda Chodecz
2:1
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
0:1
Mień Lipno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:3
Szubinianka Szubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
5:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MGKS Lubraniec
4:2
Zgoda Chodecz
Gopło Kruszwica
2:1
Kujawy Markowice
Szubinianka Szubin
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pogoń Mogilno
0:3
Kujawianka Strzelno
Mień Lipno
7:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Jagiellonka Nieszawa
6:1
Pałuczanka Żnin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Gopło Kruszwica
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:4
Mień Lipno
Kujawy Markowice
1:0
Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin
0:3
Szubinianka Szubin
Zgoda Chodecz
0:7
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
MGKS Lubraniec
Kujawianka Strzelno
0:3
Noteć Łabiszyn
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawiak Kowal
1:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MGKS Lubraniec
1:2
Kujawy Markowice
Zgoda Chodecz
3:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
1:0
Kujawianka Strzelno
Pogoń Mogilno
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mień Lipno
4:0
Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa
0:2
Szubinianka Szubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
MGKS Lubraniec
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
Noteć Łabiszyn
Kujawy Markowice
7:1
Zgoda Chodecz
Pałuczanka Żnin
1:1
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Jagiellonka Nieszawa
Kujawianka Strzelno
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:0
Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin
0:2
Mień Lipno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:2
Pałuczanka Żnin
Kujawiak Kowal
1:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
MGKS Lubraniec
1:3
Kujawianka Strzelno
Zgoda Chodecz
3:6
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Gopło Kruszwica
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Kujawy Markowice
Pogoń Mogilno
3:0
Szubinianka Szubin
Jagiellonka Nieszawa
1:0
Mień Lipno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
4:0
Jagiellonka Nieszawa
Pałuczanka Żnin
0:3
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
2:1
Zgoda Chodecz
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:2
MGKS Lubraniec
Szubinianka Szubin
4:2
Noteć Łabiszyn
Mień Lipno
1:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
2:1
Mień Lipno
Kujawiak Kowal
1:1
Pałuczanka Żnin
Kujawy Markowice
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MGKS Lubraniec
5:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zgoda Chodecz
4:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
0:1
Szubinianka Szubin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Kujawianka Strzelno
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
Jagiellonka Nieszawa
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:2
Zgoda Chodecz
Pałuczanka Żnin
1:4
MGKS Lubraniec
Kujawianka Strzelno
4:1
Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
2:1
Kujawiak Kowal
Pogoń Mogilno
2:4
Noteć Łabiszyn
Mień Lipno
1:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:2
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
2:1
Mień Lipno
Kujawy Markowice
0:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
MGKS Lubraniec
5:2
Szubinianka Szubin
Zgoda Chodecz
2:1
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
2:2
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
0:2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
Kujawy Markowice
Noteć Łabiszyn
1:1
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawianka Strzelno
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
5:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
8:0
Zgoda Chodecz
Pogoń Mogilno
6:0
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
2:1
MGKS Lubraniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
0:3
Noteć Łabiszyn
Kujawy Markowice
1:1
Pałuczanka Żnin
MGKS Lubraniec
1:1
Pogoń Mogilno
Zgoda Chodecz
0:2
Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
0:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Jagiellonka Nieszawa
4:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn
4:2
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Gopło Kruszwica
5:1
Kujawiak Kowal
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:3
Jagiellonka Nieszawa
Szubinianka Szubin
3:2
Kujawy Markowice
Pogoń Mogilno
8:0
Zgoda Chodecz
Mień Lipno
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:3
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
0:0
Mień Lipno
MGKS Lubraniec
0:1
Gopło Kruszwica
Zgoda Chodecz
0:6
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Pogoń Mogilno
Kujawianka Strzelno
1:0
Pałuczanka Żnin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
2:0
Kujawiak Kowal
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:9
Jagiellonka Nieszawa
Noteć Łabiszyn
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal
0:1
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
1:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Gopło Kruszwica
4:2
Zgoda Chodecz
Szubinianka Szubin
1:4
Kujawianka Strzelno
Pogoń Mogilno
3:2
Kujawy Markowice
Mień Lipno
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
4:1
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
10:0
Zgoda Chodecz
Pałuczanka Żnin
2:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Gopło Kruszwica
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Szubinianka Szubin
3:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pogoń Mogilno
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Mień Lipno
1:0
Kujawianka Strzelno
Jagiellonka Nieszawa
0:2
MGKS Lubraniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:3
Noteć Łabiszyn
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:4
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
0:3
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
4:1
Jagiellonka Nieszawa
Zgoda Chodecz
3:1
MGKS Lubraniec
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
0:3
Pogoń Mogilno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
4:1
Mień Lipno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
1:2
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
4:1
Kujawy Markowice
MGKS Lubraniec
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
1:2
Pałuczanka Żnin
Pogoń Mogilno
5:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Mień Lipno
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
3:0*
Zgoda Chodecz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:3
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Pogoń Mogilno
Kujawy Markowice
1:0
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
0:0
Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska
5:3
Zgoda Chodecz
Kujawianka Strzelno
3:3
Gopło Kruszwica
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:3
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
6:0
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
1:1
Kujawianka Strzelno
MGKS Lubraniec
4:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zgoda Chodecz
0:3*
Kujawy Markowice
Gopło Kruszwica
9:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pogoń Mogilno
3:0
Pałuczanka Żnin
Mień Lipno
0:0
Szubinianka Szubin
Jagiellonka Nieszawa
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:0
Zgoda Chodecz
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:4
Gopło Kruszwica
Kujawy Markowice
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Pałuczanka Żnin
2:4
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
1:1
MGKS Lubraniec
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:3
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
2:1
Pogoń Mogilno
Mień Lipno
1:0
Jagiellonka Nieszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:1
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
MGKS Lubraniec
8:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zgoda Chodecz
1:6
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
3:1
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pogoń Mogilno
2:0
Mień Lipno
Jagiellonka Nieszawa
1:1
Kujawy Markowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
MGKS Lubraniec
Pałuczanka Żnin
4:1
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:1
Zgoda Chodecz
Szubinianka Szubin
3:3
Gopło Kruszwica
Pogoń Mogilno
3:0*
Jagiellonka Nieszawa
Mień Lipno
2:1
Noteć Łabiszyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
0:1
Pogoń Mogilno
Kujawiak Kowal
2:0
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
0:1
Kujawianka Strzelno
MGKS Lubraniec
1:2
Pałuczanka Żnin
Zgoda Chodecz
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Gopło Kruszwica
0:2
Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Jagiellonka Nieszawa
1:4
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Noteć Łabiszyn
6:1
Jagiellonka Nieszawa
Pałuczanka Żnin
3:0
Zgoda Chodecz
Kujawianka Strzelno
4:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:2
Kujawy Markowice
Szubinianka Szubin
4:0
MGKS Lubraniec
Pogoń Mogilno
2:0
Gopło Kruszwica
Mień Lipno
2:0
Kujawiak Kowal
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
13:0
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawiak Kowal
2:1
Pogoń Mogilno
Kujawy Markowice
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
MGKS Lubraniec
1:2
Mień Lipno
Zgoda Chodecz
2:5
Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica
1:0
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa
1:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Łabiszyn
4:1
Kujawiak Kowal
Pałuczanka Żnin
3:0
Kujawy Markowice
Gopło Kruszwica
7:1
Jagiellonka Nieszawa
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:5
Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno
2:0
MGKS Lubraniec
Mień Lipno
4:1
Zgoda Chodecz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:4
Pałuczanka Żnin
Kujawiak Kowal
0:3
Gopło Kruszwica
Kujawy Markowice
0:0
Szubinianka Szubin
MGKS Lubraniec
0:0
Noteć Łabiszyn
Zgoda Chodecz
0:3
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Mień Lipno
Kujawianka Strzelno
5:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jagiellonka Nieszawa
2:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Łabiszyn
5:0
Zgoda Chodecz
Kujawiak Kowal
2:1
Jagiellonka Nieszawa
Pałuczanka Żnin
2:0
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
4:0
MGKS Lubraniec
Szubinianka Szubin
5:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Pogoń Mogilno
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno
5:1
Kujawy Markowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:2
Mień Lipno
Kujawy Markowice
4:2
Pogoń Mogilno
MGKS Lubraniec
1:1
Kujawiak Kowal
Zgoda Chodecz
1:8
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
1:0
Szubinianka Szubin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:5
Pałuczanka Żnin
Jagiellonka Nieszawa
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?