Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Pauza
Orzeł Służewo
3:6
LTP Lubanie
Start Stawki
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek
3:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
5:1
Tęcza Topólka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
Pauza
Tęcza Topólka
0:6
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój Ciechocinek
10:0
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
11:0
Sadownik Waganiec
LTP Lubanie
4:4
Start Stawki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Stawki
Pauza
Sadownik Waganiec
0:4
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska
0:5
LTP Lubanie
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orzeł Służewo
7:0
Tęcza Topólka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
Pauza
Zdrój Ciechocinek
0:2
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:7
Orzeł Służewo
Tęcza Topólka
1:1
Start Stawki
Sadownik Waganiec
0:14
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
Pauza
Orzeł Służewo
20:0
Sadownik Waganiec
Start Stawki
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Tęcza Topólka
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
Pauza
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:1
Orzeł Służewo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Sadownik Waganiec
0:5
Start Stawki
Tęcza Topólka
0:2
LTP Lubanie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Topólka
Pauza
Start Stawki
3:2
Jedynka Aleksandrów Kujawski
LTP Lubanie
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0*
Sadownik Waganiec
Orzeł Służewo
8:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pauza
Sadownik Waganiec
0:9
LTP Lubanie
Orzeł Służewo
1:2
Start Stawki
Jedynka Aleksandrów Kujawski
10:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek
4:0
Tęcza Topólka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
Pauza
LTP Lubanie
1:5
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
2:9
Orzeł Służewo
Tęcza Topólka
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
2:4
Start Stawki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Pauza
LTP Lubanie
1:1
Orzeł Służewo
Kujawianka Izbica Kujawska
0:7
Start Stawki
Tęcza Topólka
3:2
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
Pauza
Start Stawki
4:3
LTP Lubanie
Sadownik Waganiec
3:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:5
Zdrój Ciechocinek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:1
Tęcza Topólka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Stawki
Pauza
Tęcza Topólka
0:5
Orzeł Służewo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:4
Jedynka Aleksandrów Kujawski
LTP Lubanie
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zdrój Ciechocinek
4:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
Pauza
LTP Lubanie
5:0
Zdrój Ciechocinek
Orzeł Służewo
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Stawki
7:0
Tęcza Topólka
Jedynka Aleksandrów Kujawski
12:0
Sadownik Waganiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
Pauza
Sadownik Waganiec
0:3
Orzeł Służewo
Tęcza Topólka
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:4
Start Stawki
Zdrój Ciechocinek
0:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
Pauza
LTP Lubanie
9:1
Tęcza Topólka
Start Stawki
3:1
Sadownik Waganiec
Orzeł Służewo
3:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Topólka
Pauza
Sadownik Waganiec
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:1
Start Stawki
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:4
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
1:1
Orzeł Służewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pauza
LTP Lubanie
2:1
Sadownik Waganiec
Start Stawki
2:1
Orzeł Służewo
Tęcza Topólka
1:1
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska
0:7
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
Pauza
Start Stawki
4:1
Zdrój Ciechocinek
Orzeł Służewo
9:1
Kujawianka Izbica Kujawska
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Tęcza Topólka
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:1
LTP Lubanie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?