Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
5:0
LZS Jadowniki
Promień Szczepanowo
2:1
Pogoń II Mogilno
Błyskawica Broniewice
2:1
LZS Wielowieś
Olimpia Dąbrowa
0:2
Hermes Radłowo
Zootechnik Kołuda Wielka
0:5
Cukrownik-Pena Tuczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadowniki
8:0
Błyskawica Broniewice
Pogoń II Mogilno
0:2
LZS Kościelec Kujawski
LZS Wielowieś
1:7
LZS Grochowiska Księże
Zootechnik Kołuda Wielka
8:3
Olimpia Dąbrowa
Hermes Radłowo
1:0
Zagłębie Piechcin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Broniewice
1:2
Hermes Radłowo
LZS Grochowiska Księże
4:2
LZS Jadowniki
Olimpia Dąbrowa
0:4
Cukrownik-Pena Tuczno
Promień Szczepanowo
1:2
LZS Wielowieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik-Pena Tuczno
3:0
Pogoń II Mogilno
Hermes Radłowo
5:0
LZS Grochowiska Księże
LZS Jadowniki
3:1
Promień Szczepanowo
LZS Wielowieś
3:0
LZS Kościelec Kujawski
Olimpia Dąbrowa
0:4
Zagłębie Piechcin
Zootechnik Kołuda Wielka
3:2
Błyskawica Broniewice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
2:1
Cukrownik-Pena Tuczno
LZS Kościelec Kujawski
3:2
LZS Jadowniki
Promień Szczepanowo
3:0
Hermes Radłowo
Błyskawica Broniewice
0:5
Olimpia Dąbrowa
LZS Grochowiska Księże
2:7
Zootechnik Kołuda Wielka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
4:1
Błyskawica Broniewice
LZS Wielowieś
1:5
Pogoń II Mogilno
Olimpia Dąbrowa
0:2
LZS Grochowiska Księże
Zootechnik Kołuda Wielka
2:0
Promień Szczepanowo
Hermes Radłowo
3:0
LZS Kościelec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Mogilno
1:3
LZS Jadowniki
LZS Kościelec Kujawski
3:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Promień Szczepanowo
3:1
Olimpia Dąbrowa
LZS Grochowiska Księże
2:6
Zagłębie Piechcin
Błyskawica Broniewice
0:4
Cukrownik-Pena Tuczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
3:1
Promień Szczepanowo
Cukrownik-Pena Tuczno
2:2
LZS Wielowieś
Hermes Radłowo
1:2
Pogoń II Mogilno
Błyskawica Broniewice
1:6
LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa
3:1
LZS Kościelec Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Mogilno
2:1
Zootechnik Kołuda Wielka
LZS Kościelec Kujawski
1:2
Zagłębie Piechcin
Promień Szczepanowo
3:2
Błyskawica Broniewice
LZS Grochowiska Księże
1:0
Cukrownik-Pena Tuczno
LZS Wielowieś
1:0
LZS Jadowniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik-Pena Tuczno
3:0
LZS Jadowniki
Hermes Radłowo
4:1
LZS Wielowieś
LZS Grochowiska Księże
1:0
Promień Szczepanowo
Błyskawica Broniewice
4:4
LZS Kościelec Kujawski
Olimpia Dąbrowa
1:1
Pogoń II Mogilno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadowniki
3:5
Hermes Radłowo
LZS Wielowieś
2:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Pogoń II Mogilno
1:0
Zagłębie Piechcin
LZS Kościelec Kujawski
3:1
LZS Grochowiska Księże
Promień Szczepanowo
0:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik-Pena Tuczno
5:0
Hermes Radłowo
Błyskawica Broniewice
3:0
Pogoń II Mogilno
Zootechnik Kołuda Wielka
5:4
LZS Jadowniki
Olimpia Dąbrowa
3:3
LZS Wielowieś
Promień Szczepanowo
0:1
LZS Kościelec Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Mogilno
2:1
LZS Grochowiska Księże
LZS Kościelec Kujawski
2:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Hermes Radłowo
0:2
Zootechnik Kołuda Wielka
LZS Jadowniki
9:1
Olimpia Dąbrowa
LZS Wielowieś
1:1
Zagłębie Piechcin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Mogilno
2:1
LZS Wielowieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grochowiska Księże
Pauza
Zagłębie Piechcin
Pauza
Pogoń II Mogilno
2:0
Błyskawica Broniewice
Hermes Radłowo
1:2
Cukrownik-Pena Tuczno
LZS Jadowniki
5:4
Zootechnik Kołuda Wielka
LZS Kościelec Kujawski
3:4
Promień Szczepanowo
LZS Wielowieś
4:3
Olimpia Dąbrowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Broniewice
Pauza
Promień Szczepanowo
Pauza
Zootechnik Kołuda Wielka
3:2
Hermes Radłowo
Cukrownik-Pena Tuczno
8:0
LZS Kościelec Kujawski
Zagłębie Piechcin
7:0
LZS Wielowieś
LZS Grochowiska Księże
3:2
Pogoń II Mogilno
Olimpia Dąbrowa
4:6
LZS Jadowniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?