Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
5:1
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
2:2
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
2:1
Czarni Wierzchosławice
Zjednoczeni Szarlej
0:1
GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin
0:5
Goplania Inowrocław
KS Brzoza
2:1
Kujawy Markowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
0:1
Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice
1:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Unia Gniewkowo
2:0
KS Brzoza
GLZS Sadki
2:7
Piast Kołodziejewo
Znicz Rojewo
0:1
Zjednoczeni Szarlej
Kujawy Markowice
2:4
Zagłębie Piechcin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
7:2
Znicz Rojewo
KS Brzoza
8:1
GLZS Sadki
Zjednoczeni Szarlej
1:0
Czarni Wierzchosławice
Burza Nowa Wieś Wielka
5:3
Dąb Bąkowo
Kujawianka Strzelno
5:0
Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin
1:3
Unia Gniewkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLZS Sadki
0:5
Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław
0:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice
3:7
Dąb Bąkowo
Unia Gniewkowo
1:5
Kujawianka Strzelno
Znicz Rojewo
1:3
KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej
2:2
Piast Kołodziejewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kołodziejewo
6:2
Czarni Wierzchosławice
Dąb Bąkowo
0:3
Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno
6:0
GLZS Sadki
KS Brzoza
7:0
Zjednoczeni Szarlej
Zagłębie Piechcin
3:0*
Znicz Rojewo
Burza Nowa Wieś Wielka
5:0
Kujawy Markowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
1:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo
3:2
KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej
4:0
Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice
0:1
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
2:1
Kujawianka Strzelno
Czarni Wierzchosławice
2:3
Goplania Inowrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
2:2
Kujawy Markowice
Dąb Bąkowo
5:3
Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno
4:1
Zjednoczeni Szarlej
KS Brzoza
1:1
Czarni Wierzchosławice
Burza Nowa Wieś Wielka
8:1
GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin
0:4
Piast Kołodziejewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
5:0
Kujawy Markowice
Unia Gniewkowo
1:1
Goplania Inowrocław
GLZS Sadki
1:1
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
0:1
Kujawianka Strzelno
KS Brzoza
1:1
Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo
1:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
0:1
GLZS Sadki
Kujawy Markowice
0:3
Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice
2:2
Unia Gniewkowo
Dąb Bąkowo
2:0
Znicz Rojewo
Kujawianka Strzelno
2:0
KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka
4:0
Zjednoczeni Szarlej
Zagłębie Piechcin
0:3
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
- : -
Unia Gniewkowo
GLZS Sadki
- : -
Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo
- : -
Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Szarlej
- : -
Dąb Bąkowo
Zagłębie Piechcin
- : -
Kujawianka Strzelno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
- : -
Znicz Rojewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?