Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:2
Unia Gniewkowo
Goplania Inowrocław
0:1
KS Brzoza
Dąb Bąkowo
3:1
Cukrownik-Pena Tuczno
Zagłębie Piechcin
3:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Piast Kołodziejewo
1:0
Mikrus-Gesal Szadłowice
Orłowianka Orłowo
0:5
Czarni Wierzchosławice
Burza Nowa Wieś Wielka
5:6
Znicz Rojewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
5:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Zootechnik Kołuda Wielka
2:3
Piast Kołodziejewo
Znicz Rojewo
6:3
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
1:3
Orłowianka Orłowo
Unia Gniewkowo
1:3
Zagłębie Piechcin
Cukrownik-Pena Tuczno
0:4
Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice
1:1
Dąb Bąkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orłowianka Orłowo
1:5
KS Brzoza
Zagłębie Piechcin
3:3
Znicz Rojewo
Kujawy Markowice
1:1
Cukrownik-Pena Tuczno
Piast Kołodziejewo
3:4
Unia Gniewkowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Burza Nowa Wieś Wielka
0:2
Czarni Wierzchosławice
Dąb Bąkowo
0:4
Goplania Inowrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
10:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Czarni Wierzchosławice
2:2
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
5:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo
4:2
Piast Kołodziejewo
Cukrownik-Pena Tuczno
1:4
Zagłębie Piechcin
Unia Gniewkowo
6:0
Mikrus-Gesal Szadłowice
Orłowianka Orłowo
1:1
Dąb Bąkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołuda Wielka
2:1
Unia Gniewkowo
Kujawy Markowice
1:3
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
6:4
Cukrownik-Pena Tuczno
Mikrus-Gesal Szadłowice
0:2
Znicz Rojewo
Burza Nowa Wieś Wielka
6:1
Orłowianka Orłowo
Dąb Bąkowo
2:2
KS Brzoza
Zagłębie Piechcin
3:3
Czarni Wierzchosławice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Bąkowo
0:2
Burza Nowa Wieś Wielka
KS Brzoza
4:0
Unia Gniewkowo
Goplania Inowrocław
3:2
Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo
1:0
Zootechnik Kołuda Wielka
Cukrownik-Pena Tuczno
0:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Czarni Wierzchosławice
2:0
Piast Kołodziejewo
Orłowianka Orłowo
3:4
Kujawy Markowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
5:1
Znicz Rojewo
Kujawy Markowice
2:1
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
1:8
Goplania Inowrocław
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:2
Czarni Wierzchosławice
Zootechnik Kołuda Wielka
4:1
Cukrownik-Pena Tuczno
Zagłębie Piechcin
3:1
Orłowianka Orłowo
Burza Nowa Wieś Wielka
1:1
KS Brzoza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
4:0
Mikrus-Gesal Szadłowice
Czarni Wierzchosławice
4:0
Zootechnik Kołuda Wielka
KS Brzoza
5:0
Znicz Rojewo
Cukrownik-Pena Tuczno
0:2
Unia Gniewkowo
Burza Nowa Wieś Wielka
2:1
Kujawy Markowice
Dąb Bąkowo
1:4
Zagłębie Piechcin
Orłowianka Orłowo
3:4
Piast Kołodziejewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:3*
KS Brzoza
Unia Gniewkowo
4:0
Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo
0:4
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
4:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:1
Orłowianka Orłowo
Zootechnik Kołuda Wielka
4:0
Goplania Inowrocław
Zagłębie Piechcin
3:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Brzoza
2:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Goplania Inowrocław
1:2
Unia Gniewkowo
Czarni Wierzchosławice
6:1
Znicz Rojewo
Kujawy Markowice
5:0
Zagłębie Piechcin
Orłowianka Orłowo
2:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Dąb Bąkowo
1:4
Mikrus-Gesal Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka
2:1
Piast Kołodziejewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
2:2
Piast Kołodziejewo
Unia Gniewkowo
2:0
Orłowianka Orłowo
Cukrownik-Pena Tuczno
0:3
Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin
1:0
KS Brzoza
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Zootechnik Kołuda Wielka
4:3
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
1:5
Goplania Inowrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
5:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Kujawy Markowice
4:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
KS Brzoza
2:2
Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin
4:4
Piast Kołodziejewo
Burza Nowa Wieś Wielka
3:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Dąb Bąkowo
1:6
Unia Gniewkowo
Orłowianka Orłowo
2:4
Znicz Rojewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
1:0
Goplania Inowrocław
Unia Gniewkowo
4:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo
0:4
KS Brzoza
Znicz Rojewo
2:1
Dąb Bąkowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:1
Zagłębie Piechcin
Cukrownik-Pena Tuczno
0:3
Orłowianka Orłowo
Zootechnik Kołuda Wielka
6:1
Kujawy Markowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
3:0
Orłowianka Orłowo
KS Brzoza
0:3
Goplania Inowrocław
Unia Gniewkowo
4:0
Kujawy Markowice
Znicz Rojewo
1:6
Burza Nowa Wieś Wielka
Cukrownik-Pena Tuczno
1:1
Dąb Bąkowo
Zootechnik Kołuda Wielka
0:1
Zagłębie Piechcin
Mikrus-Gesal Szadłowice
4:2
Piast Kołodziejewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orłowianka Orłowo
1:7
Goplania Inowrocław
Burza Nowa Wieś Wielka
3:0
Cukrownik-Pena Tuczno
Zagłębie Piechcin
2:2
Unia Gniewkowo
Kujawy Markowice
2:2
Znicz Rojewo
Dąb Bąkowo
1:3
Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo
0:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Mikrus-Gesal Szadłowice
6:1
KS Brzoza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wierzchosławice
1:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Dąb Bąkowo
0:0
Goplania Inowrocław
KS Brzoza
8:1
Orłowianka Orłowo
Znicz Rojewo
3:8
Zagłębie Piechcin
Cukrownik-Pena Tuczno
4:1
Kujawy Markowice
Zootechnik Kołuda Wielka
1:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Unia Gniewkowo
1:4
Piast Kołodziejewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołuda Wielka
3:1
KS Brzoza
Dąb Bąkowo
1:2
Orłowianka Orłowo
Piast Kołodziejewo
6:1
Znicz Rojewo
Zagłębie Piechcin
1:4
Cukrownik-Pena Tuczno
Kujawy Markowice
0:3*
Czarni Wierzchosławice
Burza Nowa Wieś Wielka
1:4
Goplania Inowrocław
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:1
Unia Gniewkowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
4:0
Kujawy Markowice
Czarni Wierzchosławice
5:3
Zagłębie Piechcin
Unia Gniewkowo
7:2
Zootechnik Kołuda Wielka
KS Brzoza
5:1
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
1:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Orłowianka Orłowo
1:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Cukrownik-Pena Tuczno
1:2
Piast Kołodziejewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
2:3
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
2:3
Czarni Wierzchosławice
Unia Gniewkowo
2:1
KS Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka
5:4
Znicz Rojewo
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:3
Cukrownik-Pena Tuczno
Zagłębie Piechcin
1:1
Goplania Inowrocław
Kujawy Markowice
9:3
Orłowianka Orłowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
2:0
Piast Kołodziejewo
KS Brzoza
1:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Cukrownik-Pena Tuczno
4:4
Zootechnik Kołuda Wielka
Unia Gniewkowo
5:1
Znicz Rojewo
Czarni Wierzchosławice
2:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Bąkowo
2:7
Kujawy Markowice
Orłowianka Orłowo
0:5
Zagłębie Piechcin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Markowice
0:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Unia Gniewkowo
3:0
Cukrownik-Pena Tuczno
Piast Kołodziejewo
3:0*
Orłowianka Orłowo
Znicz Rojewo
2:8
KS Brzoza
Mikrus-Gesal Szadłowice
5:0
Goplania Inowrocław
Zootechnik Kołuda Wielka
2:2
Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin
0:0
Dąb Bąkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Bąkowo
2:0
Piast Kołodziejewo
Goplania Inowrocław
4:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Czarni Wierzchosławice
0:2
Unia Gniewkowo
KS Brzoza
4:1
Kujawy Markowice
Orłowianka Orłowo
0:6
Mikrus-Gesal Szadłowice
Cukrownik-Pena Tuczno
3:1
Znicz Rojewo
Burza Nowa Wieś Wielka
3:3
Zagłębie Piechcin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
3:0
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
4:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo
2:4
Czarni Wierzchosławice
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:0
Dąb Bąkowo
Cukrownik-Pena Tuczno
1:2
KS Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka
7:1
Orłowianka Orłowo
Zagłębie Piechcin
1:7
Kujawy Markowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
4:1
Znicz Rojewo
Czarni Wierzchosławice
4:2
Cukrownik-Pena Tuczno
Kujawy Markowice
9:1
Piast Kołodziejewo
Dąb Bąkowo
0:3
Zootechnik Kołuda Wielka
KS Brzoza
2:5
Zagłębie Piechcin
Orłowianka Orłowo
1:6
Unia Gniewkowo
Burza Nowa Wieś Wielka
2:0
Mikrus-Gesal Szadłowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołuda Wielka
2:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice
3:1
KS Brzoza
Unia Gniewkowo
3:1
Dąb Bąkowo
Piast Kołodziejewo
4:0
Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo
7:0
Orłowianka Orłowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:2
Kujawy Markowice
Cukrownik-Pena Tuczno
1:6
Goplania Inowrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
2:0
Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice
1:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Orłowianka Orłowo
1:7
Cukrownik-Pena Tuczno
Zagłębie Piechcin
6:0
Mikrus-Gesal Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka
1:2
Unia Gniewkowo
KS Brzoza
4:3
Piast Kołodziejewo
Dąb Bąkowo
3:3
Znicz Rojewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?