Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
26:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Burza Nowa Wieś Wielka
2:1
Orzeł Kcynia
Pogoń Mogilno
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Jeziorak Żnin
3:2
UKS Barcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
Pauza
Orzeł Kcynia
1:9
UKS Barcin
Unia Janikowo
2:4
Notecianka Pakość
LZS Świątkowo Cerekwica
2:14
Pogoń Mogilno
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:4
Jeziorak Żnin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Kcynia
Notecianka Pakość
18:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Pogoń Mogilno
4:2
Unia Janikowo
Jeziorak Żnin
6:0
LZS Świątkowo Cerekwica
UKS Barcin
6:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Notecianka Pakość
Burza Nowa Wieś Wielka
1:6
Pogoń Mogilno
Orzeł Kcynia
0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Unia Janikowo
3:1
Jeziorak Żnin
LZS Świątkowo Cerekwica
0:10
UKS Barcin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
8:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Jeziorak Żnin
3:0
Burza Nowa Wieś Wielka
UKS Barcin
2:6
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
- : -
Orzeł Kcynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jeziorak Żnin
Notecianka Pakość
4:0
Pogoń Mogilno
Burza Nowa Wieś Wielka
1:4
UKS Barcin
Orzeł Kcynia
6:2
LZS Świątkowo Cerekwica
Unia Janikowo
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świątkowo Cerekwica
2:18
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
5:0
Orzeł Kcynia
Sparta Janowiec Wielkopolski
10:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Jeziorak Żnin
2:5
Notecianka Pakość
UKS Barcin
Pauza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
Notecianka Pakość
10:0
UKS Barcin
Burza Nowa Wieś Wielka
3:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Orzeł Kcynia
1:13
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
1:3
Jeziorak Żnin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
8:1
Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Świątkowo Cerekwica
Pauza
Jeziorak Żnin
8:1
Orzeł Kcynia
UKS Barcin
2:1
Pogoń Mogilno
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:3
Notecianka Pakość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kcynia
4:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Unia Janikowo
Pauza
LZS Świątkowo Cerekwica
0:3
Notecianka Pakość
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:4
Pogoń Mogilno
UKS Barcin
3:3
Jeziorak Żnin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Burza Nowa Wieś Wielka
Notecianka Pakość
14:0
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
3:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Jeziorak Żnin
5:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
UKS Barcin
7:3
Orzeł Kcynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
0:20
Notecianka Pakość
Orzeł Kcynia
Pauza
Unia Janikowo
0:2
Pogoń Mogilno
LZS Świątkowo Cerekwica
0:3
Jeziorak Żnin
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:2
UKS Barcin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
Pauza
Pogoń Mogilno
5:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:0
Orzeł Kcynia
Jeziorak Żnin
8:0
Unia Janikowo
UKS Barcin
3:0
LZS Świątkowo Cerekwica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń Mogilno
Burza Nowa Wieś Wielka
0:13
Jeziorak Żnin
Orzeł Kcynia
1:15
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
1:3
UKS Barcin
LZS Świątkowo Cerekwica
0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świątkowo Cerekwica
0:3
Orzeł Kcynia
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Unia Janikowo
Jeziorak Żnin
Pauza
UKS Barcin
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Pogoń Mogilno
- : -
Notecianka Pakość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?