Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
2:2
Burza Nowa Wieś Wielka
MUKS Bielice
2:5
AP Błękitni Inowrocław
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Notecianka Pakość
Dąb Barcin
7:1
Noteć Inowrocław
Kujawianka Strzelno
0:3
Gopło Kruszwica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
8:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Gopło Kruszwica
7:0
Dąb Barcin
AP Błękitni Inowrocław
3:6
Pałuczanka Żnin
Noteć Inowrocław
0:6
MUKS Bielice
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
3:2
Kujawianka Strzelno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Bielice
0:2
Gopło Kruszwica
Burza Nowa Wieś Wielka
0:2
AP Błękitni Inowrocław
Kujawianka Strzelno
1:2
Notecianka Pakość
Dąb Barcin
5:1
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Pałuczanka Żnin
6:1
Noteć Inowrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
9:1
AP Błękitni Inowrocław
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
2:1
MUKS Bielice
Gopło Kruszwica
2:1
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
5:1
Dąb Barcin
Noteć Inowrocław
1:6
Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
7:1
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
AP Błękitni Inowrocław
6:1
Noteć Inowrocław
Burza Nowa Wieś Wielka
0:8
Gopło Kruszwica
Dąb Barcin
1:1
Notecianka Pakość
MUKS Bielice
1:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
5:3
MUKS Bielice
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
5:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Gopło Kruszwica
5:0
AP Błękitni Inowrocław
Kujawianka Strzelno
0:3
Pałuczanka Żnin
Notecianka Pakość
6:0
Noteć Inowrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
6:0
Dąb Barcin
MUKS Bielice
0:4
Notecianka Pakość
AP Błękitni Inowrocław
3:3
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Inowrocław
1:5
Gopło Kruszwica
Burza Nowa Wieś Wielka
2:3
Kujawianka Strzelno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
6:2
Noteć Inowrocław
Dąb Barcin
3:2
Burza Nowa Wieś Wielka
MUKS Bielice
1:0
Pałuczanka Żnin
Kujawianka Strzelno
3:0
AP Błękitni Inowrocław
Notecianka Pakość
4:1
Gopło Kruszwica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
1:2
Notecianka Pakość
Gopło Kruszwica
6:2
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Dąb Barcin
2:2
AP Błękitni Inowrocław
Noteć Inowrocław
2:4
Kujawianka Strzelno
Burza Nowa Wieś Wielka
1:3
MUKS Bielice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni Inowrocław
0:0
MUKS Bielice
Burza Nowa Wieś Wielka
1:1
Pałuczanka Żnin
Notecianka Pakość
6:2
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Inowrocław
0:5
Dąb Barcin
Gopło Kruszwica
3:0
Kujawianka Strzelno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
0:4
Gopło Kruszwica
Burza Nowa Wieś Wielka
0:5
Notecianka Pakość
Pałuczanka Żnin
1:1
AP Błękitni Inowrocław
MUKS Bielice
6:2
Noteć Inowrocław
Kujawianka Strzelno
4:2
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
3:1
MUKS Bielice
AP Błękitni Inowrocław
3:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Notecianka Pakość
2:1
Kujawianka Strzelno
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Dąb Barcin
Noteć Inowrocław
1:7
Pałuczanka Żnin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
0:3
Gopło Kruszwica
AP Błękitni Inowrocław
2:3
Notecianka Pakość
Burza Nowa Wieś Wielka
4:0
Noteć Inowrocław
MUKS Bielice
1:3
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
Dąb Barcin
0:2
Kujawianka Strzelno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
12:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć Inowrocław
0:9
AP Błękitni Inowrocław
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
0:4
Pałuczanka Żnin
Notecianka Pakość
2:0
Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno
4:0
MUKS Bielice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
1:2
Kujawianka Strzelno
MUKS Bielice
2:3
Dąb Barcin
Noteć Inowrocław
- : -
Notecianka Pakość
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
AP Błękitni Inowrocław
1:4
Gopło Kruszwica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
- : -
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
- : -
Noteć Inowrocław
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
- : -
AP Błękitni Inowrocław
Kujawianka Strzelno
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Notecianka Pakość
- : -
MUKS Bielice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
- : -
MUKS Bielice
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Dąb Barcin
Gopło Kruszwica
- : -
Notecianka Pakość
Noteć Inowrocław
- : -
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
AP Błękitni Inowrocław
- : -
Kujawianka Strzelno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
- : -
Pałuczanka Żnin
Kujawskie III Pogranicze Jeziora Wielkie
- : -
Gopło Kruszwica
AP Błękitni Inowrocław
- : -
Dąb Barcin
MUKS Bielice
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawianka Strzelno
- : -
Noteć Inowrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?