Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
3:1
KS Łochowo
Mustang Ostaszewo
2:1
Wojownik Wabcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:2
Flisak Złotoria
KS Pomorzanin Toruń
1:3
Tor Laskowice Pomorskie
Grom Więcbork
0:3*
Pomorzanin Serock
Victoria Lisewo
0:0
BKS Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski
4:0
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tor Laskowice Pomorskie
1:1
Start Pruszcz Pomorski
KS Łochowo
0:5
KS Pomorzanin Toruń
Iskra Ciechocin
1:0
Victoria Lisewo
BKS Bydgoszcz
0:1
Mustang Ostaszewo
Pomorzanin Serock
1:1
Gryf Sicienko
Promień Kowalewo Pomorskie
1:3
Grom Więcbork
Flisak Złotoria
1:4
Wojownik Wabcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
2:2
Promień Kowalewo Pomorskie
KS Pomorzanin Toruń
3:1
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
2:2
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:3*
Flisak Złotoria
Wojownik Wabcz
2:3
BKS Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski
3:0*
KS Łochowo
Victoria Lisewo
2:1
Tor Laskowice Pomorskie
Grom Więcbork
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
0:3*
Victoria Lisewo
Iskra Ciechocin
5:1
Wojownik Wabcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:2
Grom Więcbork
Tor Laskowice Pomorskie
0:3
Mustang Ostaszewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:1
Gryf Sicienko
Pomorzanin Serock
1:3
Start Pruszcz Pomorski
Promień Kowalewo Pomorskie
1:2
KS Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria
0:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
1:1
KS Łochowo
Grom Więcbork
2:2
Flisak Złotoria
KS Pomorzanin Toruń
4:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Pruszcz Pomorski
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Lisewo
2:2
Pomorzanin Serock
Wojownik Wabcz
4:4
Tor Laskowice Pomorskie
BKS Bydgoszcz
3:0
Iskra Ciechocin
Gryf Sicienko
9:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
3:4
Wojownik Wabcz
Flisak Złotoria
1:0
Iskra Ciechocin
Tor Laskowice Pomorskie
0:4
BKS Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:1
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
3:1
Victoria Lisewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:2
Start Pruszcz Pomorski
Drwęca Golub-Dobrzyń
3:6
KS Pomorzanin Toruń
Grom Więcbork
2:0
Gryf Sicienko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
5:0
Grom Więcbork
Gryf Sicienko
1:3
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Iskra Ciechocin
2:5
Tor Laskowice Pomorskie
BKS Bydgoszcz
3:0*
KS Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
5:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Victoria Lisewo
5:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wojownik Wabcz
3:2
Pomorzanin Serock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
1:2
KS Pomorzanin Toruń
KS Łochowo
0:2
Iskra Ciechocin
Flisak Złotoria
3:1
Tor Laskowice Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Mustang Ostaszewo
Grom Więcbork
5:0
Start Pruszcz Pomorski
Pomorzanin Serock
0:0
BKS Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie
4:0
Wojownik Wabcz
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:2
Victoria Lisewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
13:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
BKS Bydgoszcz
0:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Tor Laskowice Pomorskie
1:2
KS Łochowo
Iskra Ciechocin
0:3*
Pomorzanin Serock
Wojownik Wabcz
3:6
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Pruszcz Pomorski
3:1
Gryf Sicienko
Victoria Lisewo
4:0
Grom Więcbork
KS Pomorzanin Toruń
1:3
Flisak Złotoria
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
1:3
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
4:1
Iskra Ciechocin
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:1
Wojownik Wabcz
Pomorzanin Serock
2:0
Tor Laskowice Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
BKS Bydgoszcz
Flisak Złotoria
3:0
KS Łochowo
Grom Więcbork
1:2
Mustang Ostaszewo
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Start Pruszcz Pomorski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
4:0
Gryf Sicienko
KS Łochowo
1:2
Pomorzanin Serock
BKS Bydgoszcz
8:0
Drwęca Golub-Dobrzyń
Tor Laskowice Pomorskie
2:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Wojownik Wabcz
2:3
Grom Więcbork
Victoria Lisewo
2:5
KS Pomorzanin Toruń
Iskra Ciechocin
6:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Start Pruszcz Pomorski
1:1
Flisak Złotoria
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
3:2
Wojownik Wabcz
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
KS Łochowo
Flisak Złotoria
0:0
Pomorzanin Serock
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Mustang Ostaszewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:0
Iskra Ciechocin
Grom Więcbork
2:1
BKS Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski
2:2
Victoria Lisewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
5:1
Tor Laskowice Pomorskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łochowo
2:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
BKS Bydgoszcz
5:1
Gryf Sicienko
Victoria Lisewo
0:0
Flisak Złotoria
Tor Laskowice Pomorskie
2:5
Drwęca Golub-Dobrzyń
Pomorzanin Serock
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Iskra Ciechocin
4:0
Grom Więcbork
Mustang Ostaszewo
3:3
Start Pruszcz Pomorski
Wojownik Wabcz
1:7
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pomorzanin Toruń
3:3
BKS Bydgoszcz
Gryf Sicienko
2:1
Iskra Ciechocin
Grom Więcbork
4:0
Tor Laskowice Pomorskie
Victoria Lisewo
2:0
Mustang Ostaszewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
Pomorzanin Serock
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:2
KS Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
2:1
Wojownik Wabcz
Flisak Złotoria
0:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
4:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Promień Kowalewo Pomorskie
0:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Iskra Ciechocin
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Mustang Ostaszewo
2:0
Flisak Złotoria
KS Łochowo
3:4
Grom Więcbork
BKS Bydgoszcz
4:0
Start Pruszcz Pomorski
Wojownik Wabcz
3:4
Victoria Lisewo
Tor Laskowice Pomorskie
1:2
Gryf Sicienko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?