Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
4:6
Notecianka II Pakość
Noteć II Łabiszyn
8:2
LZS Jadowniki
Noteć II Gębice
7:2
LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa
6:1
Grom Ostrowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
7:2
Kujawianka Strzelno
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:0
Snajper Rogowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Snajper Rogowo
3:6
Notecianka II Pakość
Kujawianka Strzelno
2:0
Olimpia Dąbrowa
LZS Grochowiska Księże
0:1
Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Jadowniki
0:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Noteć II Łabiszyn
Grom Ostrowo
0:13
Noteć II Gębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka II Pakość
2:3
LZS Grochowiska Księże
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć II Łabiszyn
6:2
Snajper Rogowo
Noteć II Gębice
3:2
Kujawianka Strzelno
Olimpia Dąbrowa
5:1
LZS Jadowniki
Burza Nowa Wieś Wielka
7:1
Grom Ostrowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Jadowniki
0:1
Noteć II Gębice
Noteć II Łabiszyn
4:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Grom Ostrowo
1:4
Notecianka II Pakość
Kujawianka Strzelno
0:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski
6:2
Olimpia Dąbrowa
Snajper Rogowo
1:2
LZS Grochowiska Księże
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka II Pakość
6:4
Kujawianka Strzelno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
2:1
Snajper Rogowo
Burza Nowa Wieś Wielka
11:3
LZS Jadowniki
Olimpia Dąbrowa
1:1
Noteć II Łabiszyn
LZS Grochowiska Księże
17:0
Grom Ostrowo
Noteć II Gębice
4:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Burza Nowa Wieś Wielka
LZS Jadowniki
1:3
Notecianka II Pakość
Noteć II Łabiszyn
4:2
Noteć II Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
7:0
Olimpia Dąbrowa
Snajper Rogowo
12:4
Grom Ostrowo
Kujawianka Strzelno
2:2
LZS Grochowiska Księże
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Noteć II Łabiszyn
Notecianka II Pakość
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
LZS Grochowiska Księże
- : -
LZS Jadowniki
Noteć II Gębice
- : -
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Grom Ostrowo
- : -
Kujawianka Strzelno
Olimpia Dąbrowa
- : -
Snajper Rogowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
LZS Grochowiska Księże
LZS Jadowniki
- : -
Grom Ostrowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć II Łabiszyn
- : -
Notecianka II Pakość
Snajper Rogowo
- : -
Kujawianka Strzelno
Snajper Rogowo
- : -
Grom Ostrowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grochowiska Księże
- : -
Noteć II Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
- : -
LZS Jadowniki
Grom Ostrowo
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Olimpia Dąbrowa
Noteć II Gębice
- : -
Snajper Rogowo
Notecianka II Pakość
- : -
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
- : -
Kujawianka Strzelno
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
- : -
LZS Grochowiska Księże
Olimpia Dąbrowa
- : -
Notecianka II Pakość
Noteć II Łabiszyn
- : -
Grom Ostrowo
Noteć II Gębice
- : -
Burza Nowa Wieś Wielka
Snajper Rogowo
- : -
LZS Jadowniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Grochowiska Księże
- : -
Olimpia Dąbrowa
LZS Jadowniki
- : -
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawianka Strzelno
- : -
Noteć II Łabiszyn
Grom Ostrowo
- : -
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Burza Nowa Wieś Wielka
- : -
Snajper Rogowo
Notecianka II Pakość
- : -
Noteć II Gębice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości