Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
3:1
Victoria Czernikowo
Olimpia II Grudziądz
0:1
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Sokół Radomin
1:3
Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
6:1
BKS Bydgoszcz
KS Stal Grudziądz
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Start Warlubie
1:5
Krajna Sępólno Krajeńskie
Victoria Lisewo
0:7
Rawys Raciąż
Unia Wąbrzeźno
5:2
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:3
Mustang Ostaszewo
KP Polonia Bydgoszcz
1:1
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Olimpia II Grudziądz
6:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:2
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:2
KS Stal Grudziądz
Victoria Czernikowo
3:5
Unia Wąbrzeźno
Rawys Raciąż
5:0
Start Warlubie
LKS Dąbrowa Chełmińska
0:3
Victoria Lisewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:2
Olimpia II Grudziądz
GLKS Dobrcz-Wudzyn
3:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Promień Kowalewo Pomorskie
2:7
KP Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin
0:4
Rawys Raciąż
Mustang Ostaszewo
3:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Stal Grudziądz
5:0
BKS Bydgoszcz
Victoria Lisewo
4:2
Victoria Czernikowo
Start Warlubie
1:3
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
0:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Unia Wąbrzeźno
Olimpia II Grudziądz
6:0
Victoria Lisewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Czernikowo
8:0
Start Warlubie
Rawys Raciąż
5:3
Mustang Ostaszewo
KS Stal Grudziądz
2:7
GLKS Dobrcz-Wudzyn
LKS Dąbrowa Chełmińska
5:0
Sokół Radomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
GLKS Dobrcz-Wudzyn
4:0
BKS Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie
0:4
KS Stal Grudziądz
Sokół Radomin
0:1
Victoria Czernikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:2
Rawys Raciąż
Start Warlubie
0:5
Olimpia II Grudziądz
Victoria Lisewo
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
2:1
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:3
Rawys Raciąż
GLKS Dobrcz-Wudzyn
3:1
Promień Kowalewo Pomorskie
KP Polonia Bydgoszcz
10:0
Start Warlubie
Olimpia II Grudziądz
6:0
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Victoria Lisewo
Victoria Czernikowo
1:4
Mustang Ostaszewo
KS Stal Grudziądz
2:4
Unia Wąbrzeźno
LKS Dąbrowa Chełmińska
7:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
0:0
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Promień Kowalewo Pomorskie
3:1
BKS Bydgoszcz
Sokół Radomin
1:2
KP Polonia Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
2:4
Olimpia II Grudziądz
Krajna Sępólno Krajeńskie
4:1
Victoria Czernikowo
Start Warlubie
2:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Victoria Lisewo
1:4
KS Stal Grudziądz
Rawys Raciąż
0:5
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dobrcz-Wudzyn
2:3
Victoria Lisewo
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Unia Wąbrzeźno
KP Polonia Bydgoszcz
6:1
Mustang Ostaszewo
Olimpia II Grudziądz
3:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Sokół Radomin
Victoria Czernikowo
2:3
Rawys Raciąż
KS Stal Grudziądz
5:1
Start Warlubie
BKS Bydgoszcz
0:2
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:0
BKS Bydgoszcz
Sokół Radomin
2:3
KS Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:2
KP Polonia Bydgoszcz
Rawys Raciąż
0:2
Olimpia II Grudziądz
Start Warlubie
1:5
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Victoria Lisewo
2:1
Promień Kowalewo Pomorskie
LKS Dąbrowa Chełmińska
2:0
Victoria Czernikowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:2
Victoria Czernikowo
Unia Wąbrzeźno
2:2
Victoria Lisewo
GLKS Dobrcz-Wudzyn
1:0
Sokół Radomin
Promień Kowalewo Pomorskie
7:2
Start Warlubie
KP Polonia Bydgoszcz
5:0
Rawys Raciąż
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:3
Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Stal Grudziądz
2:0
Mustang Ostaszewo
Olimpia II Grudziądz
2:0
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
6:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
4:2
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:2
KS Stal Grudziądz
Victoria Czernikowo
1:1
Olimpia II Grudziądz
Rawys Raciąż
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
0:8
Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo
2:0
BKS Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
4:4
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:2
Olimpia II Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
0:0
Sokół Radomin
GLKS Dobrcz-Wudzyn
0:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie
1:4
Mustang Ostaszewo
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Victoria Czernikowo
KS Stal Grudziądz
2:4
Rawys Raciąż
Victoria Lisewo
3:0
Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:4
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
1:3
KP Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin
2:3
Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo
3:1
Unia Wąbrzeźno
Krajna Sępólno Krajeńskie
9:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Czernikowo
6:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Rawys Raciąż
2:0
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Start Warlubie
1:6
BKS Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełmińska
4:3
KS Stal Grudziądz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
0:1
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
12:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie
1:4
Rawys Raciąż
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:1
Olimpia II Grudziądz
KS Stal Grudziądz
1:1
Victoria Czernikowo
Start Warlubie
2:3
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
0:3
Mustang Ostaszewo
LKS Dąbrowa Chełmińska
2:3
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz
- : -
KS Stal Grudziądz
Sokół Radomin
- : -
BKS Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
6:2
Start Warlubie
Krajna Sępólno Krajeńskie
- : -
Victoria Lisewo
Victoria Czernikowo
0:1
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Rawys Raciąż
- : -
Unia Wąbrzeźno
LKS Dąbrowa Chełmińska
3:2
Promień Kowalewo Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości