Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Smólnik
Pauza
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:4
Wzgórze Raciążek
Zgoda Chodecz
1:1
Kujawy Kozy
Kujawiak Kruszyn
7:1
Lech Dobre
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lech Dobre
Victoria Smólnik
4:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wzgórze Raciążek
2:1
Zgoda Chodecz
Kujawy Kozy
2:4
Kujawiak Kruszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pauza
Kujawiak Kruszyn
5:4
Wzgórze Raciążek
Lech Dobre
1:5
Kujawy Kozy
Zgoda Chodecz
8:0
Victoria Smólnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kujawy Kozy
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Zgoda Chodecz
Wzgórze Raciążek
2:1
Lech Dobre
Victoria Smólnik
1:2
Kujawiak Kruszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Chodecz
Pauza
Kujawiak Kruszyn
9:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawy Kozy
1:3
Wzgórze Raciążek
Lech Dobre
4:0
Victoria Smólnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wzgórze Raciążek
Pauza
Victoria Smólnik
2:7
Kujawy Kozy
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:4
Lech Dobre
Zgoda Chodecz
2:4
Kujawiak Kruszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kruszyn
Pauza
Wzgórze Raciążek
5:0
Victoria Smólnik
Lech Dobre
2:1
Zgoda Chodecz
Kujawy Kozy
11:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Smólnik
Kujawy Kozy
0:1
Zgoda Chodecz
Wzgórze Raciążek
9:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Dobre
1:2
Kujawiak Kruszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
Pauza
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:2
Victoria Smólnik
Zgoda Chodecz
0:0
Wzgórze Raciążek
Kujawiak Kruszyn
4:1
Kujawy Kozy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pauza
Kujawy Kozy
5:1
Lech Dobre
Wzgórze Raciążek
0:3
Kujawiak Kruszyn
Victoria Smólnik
0:0
Zgoda Chodecz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Kozy
Pauza
Zgoda Chodecz
4:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kruszyn
7:2
Victoria Smólnik
Lech Dobre
4:2
Wzgórze Raciążek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Chodecz
Pauza
Victoria Smólnik
1:7
Lech Dobre
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:4
Kujawiak Kruszyn
Wzgórze Raciążek
0:0
Kujawy Kozy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wzgórze Raciążek
Pauza
Kujawy Kozy
3:0*
Victoria Smólnik
Kujawiak Kruszyn
2:1
Zgoda Chodecz
Lech Dobre
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Smólnik
2:5
Wzgórze Raciążek
Zgoda Chodecz
0:0
Lech Dobre
Kujawiak Kruszyn
Pauza
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0*
Kujawy Kozy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?