Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
4:5
MLKS II Tucholanka Tuchola
Pomorzanin Serock
1:2
SLKS Start Pruszcz
Cis Joltex Cekcyn
15:1
Rawys Raciąż
Czarni Lniano
4:0
Olimp Jeżewo
Wda IV Świecie
0:8
Wda Świecie
Start Warlubie
3:0
Wisła IV Nowe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
0:8
MLKS II Tucholanka Tuchola
Pomorzanin Serock
2:3
Wisła Strzelce Górne
Cis Joltex Cekcyn
1:10
MLKS Tucholanka Tuchola
Wisła IV Nowe
0:3
Olimp Jeżewo
Start Warlubie
4:1
Czarni Lniano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Tucholanka Tuchola
13:0
Rawys Raciąż
Czarni Lniano
3:0
Wisła IV Nowe
MLKS II Tucholanka Tuchola
0:5
Cis Joltex Cekcyn
Wisła Strzelce Górne
0:2
SLKS Start Pruszcz
Olimp Jeżewo
1:1
Start Warlubie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
0:4
SLKS Start Pruszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
6:0
Wda IV Świecie
Cis Joltex Cekcyn
1:3
Wda Świecie
Czarni Lniano
1:4
Wisła Strzelce Górne
Start Warlubie
0:4
Pomorzanin Serock
Olimp Jeżewo
2:6
MLKS II Tucholanka Tuchola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
3:0
Wisła IV Nowe
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
Czarni Lniano
Cis Joltex Cekcyn
4:2
Start Warlubie
Wda Świecie
8:1
Pomorzanin Serock
Wda IV Świecie
0:4
Wisła Strzelce Górne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
6:2
Cis Joltex Cekcyn
Czarni Lniano
0:3
Wda IV Świecie
Wisła IV Nowe
0:3
Rawys Raciąż
Start Warlubie
1:5
Wda Świecie
Wisła Strzelce Górne
1:5
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
Start Warlubie
Pomorzanin Serock
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Czarni Lniano
- : -
Cis Joltex Cekcyn
Wisła IV Nowe
- : -
Wda IV Świecie
Wisła Strzelce Górne
- : -
Rawys Raciąż
Olimp Jeżewo
- : -
Wda Świecie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
- : -
Olimp Jeżewo
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
SLKS Start Pruszcz
Wda Świecie
- : -
Wisła Strzelce Górne
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
Wisła IV Nowe
Wda IV Świecie
- : -
Pomorzanin Serock
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
- : -
Wda Świecie
Wisła IV Nowe
- : -
Pomorzanin Serock
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
Wda IV Świecie
Start Warlubie
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Olimp Jeżewo
- : -
Wisła Strzelce Górne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cis Joltex Cekcyn
- : -
Olimp Jeżewo
Czarni Lniano
- : -
Rawys Raciąż
Wisła IV Nowe
- : -
Wda Świecie
Wda IV Świecie
- : -
SLKS Start Pruszcz
Wisła Strzelce Górne
- : -
Start Warlubie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
Cis Joltex Cekcyn
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Wisła IV Nowe
Pomorzanin Serock
- : -
Rawys Raciąż
Start Warlubie
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Olimp Jeżewo
- : -
Wda IV Świecie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
Olimp Jeżewo
Pomorzanin Serock
- : -
Czarni Lniano
Cis Joltex Cekcyn
- : -
Wda IV Świecie
Wda Świecie
- : -
MLKS Tucholanka Tuchola
Wisła Strzelce Górne
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
MLKS II Tucholanka Tuchola
Pomorzanin Serock
- : -
Olimp Jeżewo
Czarni Lniano
- : -
Wda Świecie
Start Warlubie
- : -
Wda IV Świecie
Wisła Strzelce Górne
- : -
Wisła IV Nowe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawys Raciąż
- : -
Start Warlubie
MLKS Tucholanka Tuchola
- : -
Pomorzanin Serock
Cis Joltex Cekcyn
- : -
Wisła Strzelce Górne
Wda Świecie
- : -
SLKS Start Pruszcz
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
Czarni Lniano
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
- : -
Czarni Lniano
Wisła IV Nowe
- : -
Cis Joltex Cekcyn
MLKS II Tucholanka Tuchola
- : -
Wda Świecie
Wda IV Świecie
- : -
Rawys Raciąż
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?