Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
5:0
Dąb Potulice
Sportis Łochowo
2:0
Mezar Nakło
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:0
Zawisza Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:0
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Wda Świecie
2:1
Fala Świekatowo
Grom Więcbork
7:0
Kamionka Kamień Krajeński
AMP Sępólno Krajeńskie
2:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
GKS Victoria Śliwice
0:1
Wda II Świecie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportis Łochowo
4:1
Skra Paterek
Zawisza Bydgoszcz
2:2
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:0
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Mezar Nakło
5:1
Dąb Potulice
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Kamionka Kamień Krajeński
Wda II Świecie
2:1
Wda Świecie
AMP Sępólno Krajeńskie
6:1
Grom Więcbork
GKS Victoria Śliwice
3:0
Fala Świekatowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
3:0
Mezar Nakło
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:4
Zawisza Bydgoszcz
Fala Świekatowo
0:4
Wda II Świecie
Wda Świecie
1:1
GKS Victoria Śliwice
Grom Więcbork
4:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kamionka Kamień Krajeński
2:5
AMP Sępólno Krajeńskie
Dąb Potulice
1:4
Sportis Łochowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
4:2
Grom Więcbork
Sportis Łochowo
4:0
AMP Sępólno Krajeńskie
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:0
GKS Victoria Śliwice
Mezar Nakło
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Fala Świekatowo
0:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Wda Świecie
0:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Wda II Świecie
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
- : -
Dąb Potulice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
AMP Sępólno Krajeńskie
Fala Świekatowo
2:2
Skra Paterek
Wda Świecie
- : -
Dąb Potulice
Grom Więcbork
4:0
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Wda II Świecie
- : -
Mezar Nakło
GKS Victoria Śliwice
1:1
Sportis Łochowo
Kamionka Kamień Krajeński
0:3
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
8:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:1
Sportis Łochowo
Mezar Nakło
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie
- : -
Kamionka Kamień Krajeński
Grom Więcbork
4:1
Fala Świekatowo
Wda II Świecie
- : -
Krajna Sępólno Krajeńskie
GKS Victoria Śliwice
2:0
AMP Sępólno Krajeńskie
Dąb Potulice
0:9
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?