Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:1
Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn
1:0
GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń
1:2
KS Brzoza
Dąb Barcin
2:3
Łokietek Brześć Kujawski
Szubinianka Szubin
0:9
Gopło Kruszwica
GKS Ziemowit Osięciny
0:3
Goplania Inowrocław
Mień Lipno
0:6
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
1:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
7:0
GKS Ziemowit Osięciny
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław
3:4
LTP Lubanie
Kujawiak Kowal
2:2
Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno
1:0
Wisła Dobrzyń
KS Brzoza
4:1
Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek
3:0
Szubinianka Szubin
Lubienianka Lubień Kujawski
0:3
Gopło Kruszwica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:1
GKS Baruchowo
Noteć Łabiszyn
0:3
Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń
3:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica
5:2
Zdrój Ciechocinek
Dąb Barcin
1:2
KS Brzoza
Szubinianka Szubin
1:3
Goplania Inowrocław
GKS Ziemowit Osięciny
2:3
Łokietek Brześć Kujawski
Mień Lipno
2:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
LTP Lubanie
GKS Baruchowo
1:1
Szubinianka Szubin
Goplania Inowrocław
2:4
Gopło Kruszwica
Wisła Dobrzyń
3:1
Mień Lipno
Kujawianka Strzelno
1:4
Dąb Barcin
KS Brzoza
4:3
Noteć Łabiszyn
Lubienianka Lubień Kujawski
3:3
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
8:0
GKS Ziemowit Osięciny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:4
Kujawiak Kowal
Noteć Łabiszyn
3:0
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
2:0
GKS Baruchowo
Dąb Barcin
4:1
Wisła Dobrzyń
Szubinianka Szubin
2:5
Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek
1:1
Goplania Inowrocław
GKS Ziemowit Osięciny
2:4
KS Brzoza
Mień Lipno
2:4
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:2
Gopło Kruszwica
GKS Baruchowo
5:0
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
5:1
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
2:0
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
2:0
GKS Ziemowit Osięciny
KS Brzoza
2:0
LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski
3:0
Goplania Inowrocław
Mień Lipno
1:1
Dąb Barcin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:0
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
3:1
GKS Baruchowo
Noteć Łabiszyn
3:3
Mień Lipno
Gopło Kruszwica
2:2
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
4:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin
4:1
KS Brzoza
Zdrój Ciechocinek
1:3
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Ziemowit Osięciny
0:3
Wisła Dobrzyń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
3:2
Goplania Inowrocław
Kujawiak Kowal
3:1
Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń
1:2
LTP Lubanie
Dąb Barcin
4:1
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
3:5
Szubinianka Szubin
KS Brzoza
4:2
Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski
3:2
GKS Baruchowo
Mień Lipno
6:1
GKS Ziemowit Osięciny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:1
Mień Lipno
GKS Baruchowo
4:4
Łokietek Brześć Kujawski
Goplania Inowrocław
2:5
Kujawiak Kowal
Noteć Łabiszyn
3:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica
4:0
Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin
3:3
Wisła Dobrzyń
Zdrój Ciechocinek
2:3
KS Brzoza
GKS Ziemowit Osięciny
1:4
Dąb Barcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
3:1
GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń
3:1
Gopło Kruszwica
Dąb Barcin
2:1
LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno
0:3
Zdrój Ciechocinek
KS Brzoza
3:1
Goplania Inowrocław
Lubienianka Lubień Kujawski
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Mień Lipno
4:4
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
14:0
GKS Ziemowit Osięciny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:1
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
3:2
Kujawiak Kowal
GKS Baruchowo
1:2
KS Brzoza
Goplania Inowrocław
4:1
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
1:2
Mień Lipno
Szubinianka Szubin
2:4
Dąb Barcin
Zdrój Ciechocinek
0:0
Wisła Dobrzyń
GKS Ziemowit Osięciny
2:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
3:1
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
4:4
Goplania Inowrocław
Dąb Barcin
1:1
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
1:1
GKS Baruchowo
KS Brzoza
4:2
Łokietek Brześć Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski
2:3
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
2:1
Zdrój Ciechocinek
GKS Ziemowit Osięciny
1:4
LTP Lubanie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:1
Lubienianka Lubień Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
3:0
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
5:3
Wisła Dobrzyń
Goplania Inowrocław
1:1
Mień Lipno
Kujawiak Kowal
5:2
KS Brzoza
Gopło Kruszwica
1:1
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
6:1
GKS Ziemowit Osięciny
Zdrój Ciechocinek
2:2
Dąb Barcin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:1
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
2:0
Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń
2:4
Łokietek Brześć Kujawski
Dąb Barcin
2:1
Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno
0:2
Kujawiak Kowal
GKS Ziemowit Osięciny
1:4
Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski
2:3
KS Brzoza
Mień Lipno
0:5
GKS Baruchowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
3:1
LTP Lubanie
Szubinianka Szubin
0:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
7:0
Mień Lipno
Goplania Inowrocław
0:1
Noteć Łabiszyn
Kujawiak Kowal
5:1
Wisła Dobrzyń
KS Brzoza
6:1
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
3:2
GKS Ziemowit Osięciny
GKS Baruchowo
2:2
Dąb Barcin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
- : -
Dąb Barcin
GKS Baruchowo
- : -
Noteć Łabiszyn
Kujawiak Kowal
- : -
Mień Lipno
Gopło Kruszwica
- : -
Szubinianka Szubin
KS Brzoza
- : -
Wisła Dobrzyń
Zdrój Ciechocinek
- : -
LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski
- : -
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
- : -
GKS Ziemowit Osięciny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
- : -
Goplania Inowrocław
Noteć Łabiszyn
- : -
Łokietek Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń
- : -
Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica
- : -
Lubienianka Lubień Kujawski
Dąb Barcin
- : -
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
- : -
Zdrój Ciechocinek
GKS Ziemowit Osięciny
- : -
GKS Baruchowo
Mień Lipno
- : -
KS Brzoza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
- : -
LTP Lubanie
Goplania Inowrocław
- : -
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
- : -
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
- : -
Mień Lipno
KS Brzoza
- : -
Dąb Barcin
Zdrój Ciechocinek
- : -
Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski
- : -
GKS Ziemowit Osięciny
Lubienianka Lubień Kujawski
- : -
Wisła Dobrzyń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
- : -
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
- : -
KS Brzoza
Gopło Kruszwica
- : -
Goplania Inowrocław
Dąb Barcin
- : -
Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin
- : -
GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek
- : -
Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Ziemowit Osięciny
- : -
Kujawiak Kowal
Mień Lipno
- : -
Wisła Dobrzyń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
- : -
Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo
- : -
Gopło Kruszwica
Goplania Inowrocław
- : -
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
- : -
LTP Lubanie
Wisła Dobrzyń
- : -
Dąb Barcin
Kujawianka Strzelno
- : -
Noteć Łabiszyn
KS Brzoza
- : -
GKS Ziemowit Osięciny
Lubienianka Lubień Kujawski
- : -
Mień Lipno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?