Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wzgórze Raciążek
2:4
Lech Dobre
Tęcza Topólka
1:0
Kujawy Kozy
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:0
Piast Bądkowo
Unia Choceń
3:1
MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec
2:0
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Start Stawki
5:3
Orzeł Służewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
1:2
Unia Choceń
Sadownik Waganiec
1:0
Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy
5:1
Start Stawki
Orzeł Służewo
1:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
0:2
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
0:4
Tęcza Topólka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bądkowo
2:2
Orzeł Służewo
Wzgórze Raciążek
0:4
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Start Stawki
1:0
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
4:1
Lech Dobre
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Kujawy Kozy
Unia Choceń
1:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Lubraniec
1:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lech Dobre
1:0
Start Stawki
Sadownik Waganiec
3:0
Tęcza Topólka
Wzgórze Raciążek
0:0
Unia Choceń
Kujawy Kozy
2:2
Piast Bądkowo
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
5:0
Orzeł Służewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
3:6
Kujawy Kozy
Start Stawki
1:3
Sadownik Waganiec
Piast Bądkowo
1:2
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
1:1
Wzgórze Raciążek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Lech Dobre
Unia Choceń
5:1
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wzgórze Raciążek
1:4
Start Stawki
Sadownik Waganiec
0:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Choceń
2:4
Tęcza Topólka
Lech Dobre
2:7
Piast Bądkowo
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
0:5
Kujawy Kozy
MGKS Lubraniec
1:1
Orzeł Służewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
1:5
Lech Dobre
Piast Bądkowo
3:0
Sadownik Waganiec
Start Stawki
4:1
Unia Choceń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:2
Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy
1:1
MGKS Lubraniec
Tęcza Topólka
7:0
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
5:0
Orzeł Służewo
Lech Dobre
3:1
Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek
0:4
Piast Bądkowo
Tęcza Topólka
4:2
Start Stawki
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
0:4
MGKS Lubraniec
Unia Choceń
1:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Stawki
0:0
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Piast Bądkowo
3:0
Unia Choceń
Orzeł Służewo
4:2
Wzgórze Raciążek
MGKS Lubraniec
1:1
Lech Dobre
Kujawy Kozy
1:1
Sadownik Waganiec
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:3
Tęcza Topólka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Stawki
2:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec
1:0
MGKS Lubraniec
Wzgórze Raciążek
3:2
Kujawy Kozy
Tęcza Topólka
4:2
Piast Bądkowo
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
2:1
Lech Dobre
Unia Choceń
1:2
Orzeł Służewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bądkowo
4:0
Start Stawki
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:0
Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo
1:0
Tęcza Topólka
Lech Dobre
1:1
Sadownik Waganiec
Kujawy Kozy
6:1
Unia Choceń
MGKS Lubraniec
5:2
Wzgórze Raciążek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?