Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:1
GKS Baruchowo
Łokietek Brześć Kujawski
4:0
Orzeł Służewo
Start Radziejów
1:5
Lider Włocławek
Goplania Inowrocław
5:2
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
0:0
Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń
0:0
Lubienianka Lubień Kujawski
KS Brzoza
1:1
Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie
1:3
KP Gopło Kruszwica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:3
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo
0:1
LTP Lubanie
Wisła Dobrzyń
2:2
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
4:1
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
2:3
Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek
4:0
KS Brzoza
Lubienianka Lubień Kujawski
2:0
KP Gopło Kruszwica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
Kujawianka Strzelno
Lider Włocławek
2:2
LTP Lubanie
Start Radziejów
1:1
Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław
5:0
Orzeł Służewo
Noteć Łabiszyn
4:0
Lubienianka Lubień Kujawski
KS Brzoza
2:1
Wisła Dobrzyń
Piast Złotniki Kujawskie
3:1
GKS Baruchowo
KP Gopło Kruszwica
1:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:3
KP Gopło Kruszwica
Lider Włocławek
4:1
Goplania Inowrocław
Noteć Łabiszyn
1:3
KS Brzoza
Orzeł Służewo
1:4
Piast Złotniki Kujawskie
Wisła Dobrzyń
2:1
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
1:1
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
1:2
Łokietek Brześć Kujawski
Lubienianka Lubień Kujawski
1:2
Szubinianka Szubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:2
Zdrój Ciechocinek
Łokietek Brześć Kujawski
2:0
Wisła Dobrzyń
Start Radziejów
0:6
Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław
6:1
Kujawianka Strzelno
KS Brzoza
2:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin
1:2
GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:2
Lider Włocławek
KP Gopło Kruszwica
3:0
Orzeł Służewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:2
KP Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo
1:3
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
3:2
LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno
1:2
Piast Złotniki Kujawskie
KS Brzoza
9:0
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
0:0
Goplania Inowrocław
Lubienianka Lubień Kujawski
1:1
GKS Baruchowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:3
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
2:3
KS Brzoza
GKS Baruchowo
4:0
Orzeł Służewo
Start Radziejów
1:3
Lubienianka Lubień Kujawski
Goplania Inowrocław
0:1
Wisła Dobrzyń
Szubinianka Szubin
0:5
Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie
1:0
Zdrój Ciechocinek
KP Gopło Kruszwica
1:0
Kujawianka Strzelno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:0
GKS Baruchowo
Start Radziejów
1:4
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Łabiszyn
1:1
Goplania Inowrocław
Wisła Dobrzyń
0:2
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Strzelno
2:3
Szubinianka Szubin
KS Brzoza
1:2
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
0:0
KP Gopło Kruszwica
Lubienianka Lubień Kujawski
1:1
Orzeł Służewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
4:2
Start Radziejów
Łokietek Brześć Kujawski
2:2
Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Baruchowo
2:0
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
0:0
KS Brzoza
Orzeł Służewo
0:2
Lider Włocławek
Szubinianka Szubin
3:0
Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Noteć Łabiszyn
KP Gopło Kruszwica
2:4
Wisła Dobrzyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
6:3
LTP Lubanie
Start Radziejów
1:2
Goplania Inowrocław
Noteć Łabiszyn
2:0
KP Gopło Kruszwica
Wisła Dobrzyń
5:0
Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno
3:3
Orzeł Służewo
KS Brzoza
1:2
Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek
0:1
GKS Baruchowo
Lubienianka Lubień Kujawski
0:3
Lider Włocławek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
2:2
Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Baruchowo
2:1
Wisła Dobrzyń
Lider Włocławek
5:1
Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław
3:1
Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo
1:3
Zdrój Ciechocinek
Szubinianka Szubin
1:0
Noteć Łabiszyn
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Start Radziejów
KP Gopło Kruszwica
0:0
KS Brzoza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
1:4
Goplania Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski
3:3
Piast Złotniki Kujawskie
Start Radziejów
0:1
KP Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn
0:0
GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń
2:1
Orzeł Służewo
KS Brzoza
6:1
Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek
0:7
Lider Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski
1:1
Kujawianka Strzelno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
5:0
KS Brzoza
Lider Włocławek
5:1
Wisła Dobrzyń
Goplania Inowrocław
1:2
Lubienianka Lubień Kujawski
Orzeł Służewo
2:3
Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno
2:1
Zdrój Ciechocinek
Szubinianka Szubin
5:0
Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie
5:3
LTP Lubanie
KP Gopło Kruszwica
1:2
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
5:0
KP Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski
2:2
Szubinianka Szubin
Start Radziejów
1:2
GKS Baruchowo
Goplania Inowrocław
4:3
Piast Złotniki Kujawskie
Noteć Łabiszyn
3:1
Lider Włocławek
Wisła Dobrzyń
1:1
Kujawianka Strzelno
KS Brzoza
3:1
Orzeł Służewo
Lubienianka Lubień Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
0:2
Łokietek Brześć Kujawski
Lider Włocławek
1:1
KS Brzoza
Orzeł Służewo
3:0
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
1:1
Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin
1:3
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
0:2
Wisła Dobrzyń
Piast Złotniki Kujawskie
2:1
Lubienianka Lubień Kujawski
KP Gopło Kruszwica
2:1
Goplania Inowrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?