Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
1:1
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS Płużnica
11:4
Błękitni Podwiesk
Saturn Ostrowite
1:4
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Stal Grudziądz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrowianka Węgrowo
2:5
UKS Płużnica
Błękitni Podwiesk
0:5
Sparta Brodnica
Stal Grudziądz
0:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
Saturn Ostrowite
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
4:2
Stal Grudziądz
Saturn Ostrowite
3:4
Błękitni Podwiesk
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sparta Brodnica
6:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
1:5
Pomowiec Kijewo Królewskie
UKS Płużnica
0:0
Sparta Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Saturn Ostrowite
Błękitni Podwiesk
1:8
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
5:1
Błękitni Podwiesk
Saturn Ostrowite
3:8
UKS Płużnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
6:0
Węgrowianka Węgrowo
Sparta Brodnica
10:0
Stal Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sparta Brodnica
1:2
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
4:2
Błękitni Podwiesk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:1
UKS Płużnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:3
Sparta Brodnica
Błękitni Podwiesk
1:3
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
3:4
Stal Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Sparta Brodnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
7:1
Saturn Ostrowite
Błękitni Podwiesk
5:6
UKS Płużnica
Stal Grudziądz
0:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
3:1
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
0:4
Pomowiec Kijewo Królewskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:3
Stal Grudziądz
Sparta Brodnica
11:0
Błękitni Podwiesk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
- : -
Sparta Brodnica
Błękitni Podwiesk
- : -
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
- : -
UKS Płużnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
- : -
Stal Grudziądz
Saturn Ostrowite
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Błękitni Podwiesk
Sparta Brodnica
- : -
UKS Płużnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
- : -
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Błękitni Podwiesk
- : -
Pomowiec Kijewo Królewskie
Stal Grudziądz
- : -
Sparta Brodnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Kijewo Królewskie
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
- : -
Sparta Brodnica
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
UKS Płużnica
Błękitni Podwiesk
- : -
Stal Grudziądz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Płużnica
- : -
Pomowiec Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo
- : -
Błękitni Podwiesk
Stal Grudziądz
- : -
Saturn Ostrowite
Sparta Brodnica
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?