Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
- : -
Lech Rypin
Sadownik Waganiec
- : -
Unia Solec Kujawski
Gopło Kruszwica
- : -
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
- : -
Start Warlubie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Legia Chełmża
- : -
Pogoń Mogilno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
- : -
Legia Chełmża
Sadownik Waganiec
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
- : -
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
- : -
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
- : -
Gopło Kruszwica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Pogoń Mogilno
Wisła Nowe
- : -
Start Warlubie
Sadownik Waganiec
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
- : -
Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Janikowo
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
1:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
6:1
Sadownik Waganiec
Sparta Brodnica
5:2
Wisła Nowe
Unia Janikowo
0:4
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Unia Solec Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski
4:1
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
5:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
0:2
Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
3:0
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
1:1
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:3
Notecianka Pakość
Wisła Nowe
3:2
Unia Janikowo
Gopło Kruszwica
1:4
Łokietek Brześć Kujawski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Lech Rypin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Janikowo
2:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
4:1
Sadownik Waganiec
Cuiavia Inowrocław
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Start Warlubie
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Gopło Kruszwica
0:4
Wisła Nowe
Notecianka Pakość
1:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno
1:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
2:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:0
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
5:1
Łokietek Brześć Kujawski
Legia Chełmża
2:1
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
0:2
Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie
0:3
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:3
Start Warlubie
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Brodnica
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Łokietek Brześć Kujawski
- : -
Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe
- : -
Legia Chełmża
Unia Janikowo
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Warlubie
- : -
Sadownik Waganiec
Notecianka Pakość
- : -
Unia Solec Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
- : -
Start Warlubie
Legia Chełmża
- : -
Łokietek Brześć Kujawski
Cuiavia Inowrocław
- : -
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Gopło Kruszwica
Sadownik Waganiec
- : -
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Notecianka Pakość
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Unia Janikowo
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Lech Rypin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
- : -
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
- : -
Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo
- : -
Sadownik Waganiec
Gopło Kruszwica
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sparta Brodnica
0:2
Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
2:3
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
2:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Legia Chełmża
Sadownik Waganiec
0:2
Gopło Kruszwica
Cuiavia Inowrocław
5:0
Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie
3:0
Sparta Brodnica
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Start Warlubie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:7
Lech Rypin
Wisła Nowe
- : -
Sadownik Waganiec
Unia Janikowo
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Legia Chełmża
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gopło Kruszwica
1:3
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
- : -
Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Warlubie
- : -
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
- : -
Notecianka Pakość
Unia Solec Kujawski
- : -
Wisła Nowe
Pogoń Mogilno
- : -
Start Warlubie
Sadownik Waganiec
- : -
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
3:1
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Unia Janikowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Janikowo
1:1
Cuiavia Inowrocław
Legia Chełmża
0:2
Unia Solec Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gopło Kruszwica
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica
0:2
Pogoń Mogilno
Start Warlubie
2:2
Lech Rypin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
- : -
Unia Janikowo
Lech Rypin
4:0
Sparta Brodnica
Sadownik Waganiec
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
- : -
Gopło Kruszwica
Notecianka Pakość
- : -
Start Warlubie
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Wisła Nowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
1:1
Lech Rypin
Wisła Nowe
- : -
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Unia Solec Kujawski
Legia Chełmża
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica
- : -
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
6:0
Notecianka Pakość
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:3
Sadownik Waganiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
- : -
Wisła Nowe
Start Warlubie
2:1
Sparta Brodnica
Lech Rypin
- : -
Gopło Kruszwica
Unia Solec Kujawski
0:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Cuiavia Inowrocław
- : -
Legia Chełmża
Notecianka Pakość
- : -
Unia Janikowo
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
- : -
Wisła Nowe
Notecianka Pakość
- : -
Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Warlubie
- : -
Unia Janikowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?