Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłuchovia Tłuchowo
7:1
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
2:1
SLKS Start Pruszcz
Wda Świecie
4:0
Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska
1:4
Lech Rypin
Noteć Łabiszyn
0:0
Pomorzanin Serock
Lider Włocławek
1:2
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
2:1
Sportis Łochowo
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Włocłavia Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
3:2
Wda Świecie
Chełminianka Chełmno
5:1
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:2
Tłuchovia Tłuchowo
Sportis Łochowo
1:5
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
5:3
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
0:3
Cuiavia Inowrocław
Pomorzanin Serock
0:0
Elana Toruń
Notecianka Pakość
1:2
Noteć Łabiszyn
KS Pomorzanin Toruń
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
3:2
Lech Rypin
Lider Włocławek
3:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Noteć Łabiszyn
1:1
SLKS Start Pruszcz
Pomorzanin Serock
2:3
Sparta Brodnica
Tłuchovia Tłuchowo
1:1
Sportis Łochowo
Cuiavia Inowrocław
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Włocłavia Włocławek
Elana Toruń
3:0
Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno
5:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
0:2
Tłuchovia Tłuchowo
SLKS Start Pruszcz
2:2
Elana Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska
5:0
Cuiavia Inowrocław
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
4:2
Lider Włocławek
Lech Rypin
3:0
Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość
2:2
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
6:1
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Wda Świecie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
0:1
SLKS Start Pruszcz
Wda Świecie
5:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek
0:1
Pomorzanin Serock
Noteć Łabiszyn
0:0
KS Pomorzanin Toruń
Cuiavia Inowrocław
1:0
Włocłavia Włocławek
Elana Toruń
1:2
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
3:4
Sportis Łochowo
Tłuchovia Tłuchowo
3:0
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Rypin
0:5
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
4:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sportis Łochowo
5:6
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
2:0
Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock
2:2
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
1:1
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
2:3
Tłuchovia Tłuchowo
Notecianka Pakość
4:3
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Elana Toruń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:1
SLKS Start Pruszcz
Tłuchovia Tłuchowo
3:1
Lech Rypin
Wda Świecie
2:3
Włocłavia Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Sportis Łochowo
Chełminianka Chełmno
1:0
Pomorzanin Serock
Noteć Łabiszyn
1:6
Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica
2:1
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno
5:2
Notecianka Pakość
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SLKS Start Pruszcz
0:4
Pogoń Mogilno
Wda Świecie
4:0
Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
1:3
Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
2:3
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Tłuchovia Tłuchowo
Cuiavia Inowrocław
0:0
Elana Toruń
Lech Rypin
2:1
Lider Włocławek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Notecianka Pakość
Sportis Łochowo
- : -
Pomorzanin Serock
Elana Toruń
- : -
Wda Świecie
Noteć Łabiszyn
- : -
Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica
- : -
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno
- : -
SLKS Start Pruszcz
Pogoń Mogilno
- : -
Lech Rypin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
- : -
Pomorzanin Serock
Noteć Łabiszyn
- : -
Elana Toruń
Lech Rypin
- : -
Chełminianka Chełmno
SLKS Start Pruszcz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
- : -
Sportis Łochowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Cuiavia Inowrocław
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Wda Świecie
Sparta Brodnica
- : -
Noteć Łabiszyn
Chełminianka Chełmno
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
- : -
Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Lech Rypin
Sportis Łochowo
- : -
SLKS Start Pruszcz
Pomorzanin Serock
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Lider Włocławek
Noteć Łabiszyn
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Lech Rypin
- : -
Sportis Łochowo
SLKS Start Pruszcz
- : -
Pomorzanin Serock
Cuiavia Inowrocław
- : -
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Chełminianka Chełmno
Elana Toruń
- : -
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock
- : -
Lech Rypin
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Elana Toruń
Sparta Brodnica
- : -
Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno
- : -
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
- : -
Wda Świecie
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportis Łochowo
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
- : -
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek
- : -
SLKS Start Pruszcz
Noteć Łabiszyn
- : -
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sparta Brodnica
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Sportis Łochowo
Elana Toruń
- : -
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Pomorzanin Serock
Lech Rypin
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Sparta Brodnica
Pomorzanin Serock
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
SLKS Start Pruszcz
- : -
Lech Rypin
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno
- : -
Noteć Łabiszyn
Pogoń Mogilno
- : -
Elana Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Wda Świecie
Sportis Łochowo
- : -
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek
- : -
Lech Rypin
Noteć Łabiszyn
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Tłuchovia Tłuchowo
- : -
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
- : -
Pomorzanin Serock
Sparta Brodnica
- : -
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Notecianka Pakość
Elana Toruń
- : -
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
- : -
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Włocłavia Włocławek
Lech Rypin
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Pomorzanin Serock
- : -
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
- : -
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
- : -
Tłuchovia Tłuchowo
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Elana Toruń
Sportis Łochowo
- : -
Noteć Łabiszyn
Notecianka Pakość
- : -
Cuiavia Inowrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości