Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
4:1
Sparta Brodnica
Lider Włocławek
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
4:1
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
0:1
Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno
4:4
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
0:1
Unia Solec Kujawski
Sportis Łochowo
2:0
SLKS Start Pruszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Notecianka Pakość
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:0
Sportis Łochowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Włocłavia Włocławek
BKS Bydgoszcz
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
4:1
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
3:0
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
1:3
Lech Rypin
Notecianka Pakość
0:0
Pogoń Mogilno
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Wda Świecie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
2:0
Cuiavia Inowrocław
Włocłavia Włocławek
0:1
Sparta Brodnica
Unia Gniewkowo
0:2
Unia Solec Kujawski
Lech Rypin
5:1
KS Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno
0:1
Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
Lider Włocławek
Pogoń Mogilno
4:1
BKS Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:0
SLKS Start Pruszcz
Sportis Łochowo
6:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
1:1
Chełminianka Chełmno
SLKS Start Pruszcz
4:5
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
3:2
Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław
0:2
Lech Rypin
Notecianka Pakość
2:3
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:3
Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
8:0
Notecianka Pakość
Włocłavia Włocławek
4:0
Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo
3:2
BKS Bydgoszcz
Lech Rypin
2:4
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
2:0
KS Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno
0:3
SLKS Start Pruszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno
5:0
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:3
Sportis Łochowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:3
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
KS Pomorzanin Toruń
BKS Bydgoszcz
0:6
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
4:1
Unia Gniewkowo
Unia Solec Kujawski
0:0
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
1:2
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
4:3
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sportis Łochowo
2:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
3:2
SLKS Start Pruszcz
Włocłavia Włocławek
5:0
Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo
4:5
Lider Włocławek
Lech Rypin
0:0
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
2:1
Unia Solec Kujawski
Chełminianka Chełmno
3:2
Sportis Łochowo
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
4:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:3
Wda Świecie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz
0:1
Włocłavia Włocławek
SLKS Start Pruszcz
2:1
Lech Rypin
Unia Solec Kujawski
6:0
KS Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
3:1
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
4:1
Chełminianka Chełmno
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:0
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
3:0
Unia Gniewkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:3
Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek
5:0
SLKS Start Pruszcz
Unia Gniewkowo
1:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
8:1
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
2:3
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
1:1
BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Notecianka Pakość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:2
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Unia Solec Kujawski
BKS Bydgoszcz
3:3
KS Pomorzanin Toruń
SLKS Start Pruszcz
1:2
Sparta Brodnica
Notecianka Pakość
4:2
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
2:4
Wda Świecie
Pogoń Mogilno
3:2
Chełminianka Chełmno
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Unia Gniewkowo
Sportis Łochowo
2:3
Lech Rypin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
1:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
2:0
Sportis Łochowo
Unia Gniewkowo
0:4
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
8:0
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
3:1
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
3:1
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
0:6
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:2
KS Pomorzanin Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Notecianka Pakość
BKS Bydgoszcz
0:3
Unia Solec Kujawski
SLKS Start Pruszcz
2:0
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:4
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno
5:2
Wda Świecie
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:2
Lech Rypin
Sportis Łochowo
3:2
Sparta Brodnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
4:1
Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
0:2
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
8:3
SLKS Start Pruszcz
Cuiavia Inowrocław
2:1
Lider Włocławek
Sparta Brodnica
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
0:2
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Sportis Łochowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
0:7
Unia Solec Kujawski
Unia Gniewkowo
1:0
Wda Świecie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
BKS Bydgoszcz
SLKS Start Pruszcz
4:2
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
2:2
Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno
2:2
Włocłavia Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
Sparta Brodnica
Sportis Łochowo
2:0
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
3:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek
3:0
Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz
0:3
SLKS Start Pruszcz
Lech Rypin
2:0
Unia Gniewkowo
Unia Solec Kujawski
2:0
Sportis Łochowo
Cuiavia Inowrocław
3:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica
1:3
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
1:2
Lider Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
1:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
5:3
Lech Rypin
Lider Włocławek
2:1
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:2
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
SLKS Start Pruszcz
Chełminianka Chełmno
1:2
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:1
Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo
1:2
Notecianka Pakość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
2:1
Wda Świecie
Lider Włocławek
2:2
SLKS Start Pruszcz
BKS Bydgoszcz
0:4
Sportis Łochowo
Lech Rypin
6:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Solec Kujawski
0:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
1:6
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
2:1
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:2
Lider Włocławek
BKS Bydgoszcz
3:0*
Kujawianka Izbica Kujawska
SLKS Start Pruszcz
4:0
Sportis Łochowo
Unia Solec Kujawski
1:2
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
4:1
Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica
0:1
Wda Świecie
Notecianka Pakość
0:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
4:2
Unia Gniewkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
1:3
KS Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
SLKS Start Pruszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:1
BKS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
0:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
0:1
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
2:0
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
3:1
Notecianka Pakość
Sportis Łochowo
4:0
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
3:3
Unia Solec Kujawski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Sportis Łochowo
Unia Solec Kujawski
7:0
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
0:0
Wda Świecie
Sparta Brodnica
2:3
Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek
2:4
Kujawianka Izbica Kujawska
SLKS Start Pruszcz
0:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Lech Rypin
BKS Bydgoszcz
1:0
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
1:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
9:0
Lider Włocławek
Wda Świecie
1:10
Unia Solec Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Sportis Łochowo
Unia Gniewkowo
1:2
Notecianka Pakość
Sparta Brodnica
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno
1:2
BKS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
4:3
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
2:2
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
4:0
Lech Rypin
BKS Bydgoszcz
0:0
Unia Gniewkowo
Lider Włocławek
0:4
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:3
Kujawianka Izbica Kujawska
SLKS Start Pruszcz
1:3
Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław
0:2
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
1:1
Wda Świecie
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Sparta Brodnica
Sportis Łochowo
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
4:3
Lider Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
8:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
3:3
Notecianka Pakość
Sparta Brodnica
1:1
Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie
4:1
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
2:0
SLKS Start Pruszcz
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno
1:2
Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek
0:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
4:2
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
2:0
Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski
4:1
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
1:1
Lech Rypin
Lider Włocławek
2:1
Unia Gniewkowo
SLKS Start Pruszcz
0:5
Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
2:3
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3*
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
3:2
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
2:1
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:6
Sportis Łochowo
Lech Rypin
1:2
SLKS Start Pruszcz
Cuiavia Inowrocław
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
2:2
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
4:1
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Unia Gniewkowo
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek
2:1
Lech Rypin
Sportis Łochowo
2:3
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
1:2
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
1:0
KS Pomorzanin Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:4
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
0:0
Sparta Brodnica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Włocłavia Włocławek
3:2
Lider Włocławek
Unia Gniewkowo
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin
2:3
Sportis Łochowo
Unia Solec Kujawski
7:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
3:1
SLKS Start Pruszcz
Chełminianka Chełmno
2:1
Pogoń Mogilno
KS Pomorzanin Toruń
2:3
BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
2:2
Notecianka Pakość
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Lech Rypin
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Wda Świecie
Sportis Łochowo
1:2
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
1:5
Unia Solec Kujawski
Lider Włocławek
0:4
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
1:1
Cuiavia Inowrocław
SLKS Start Pruszcz
3:2
KS Pomorzanin Toruń
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:0
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
1:1
Unia Gniewkowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
2:1
Sportis Łochowo
Notecianka Pakość
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
0:1
Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski
- : -
BKS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
- : -
SLKS Start Pruszcz
Wda Świecie
- : -
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Lider Włocławek
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Unia Gniewkowo
SLKS Start Pruszcz
- : -
Unia Solec Kujawski
Chełminianka Chełmno
- : -
Wda Świecie
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
- : -
Lech Rypin
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo
- : -
KS Pomorzanin Toruń
BKS Bydgoszcz
- : -
Notecianka Pakość
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Unia Gniewkowo
Włocłavia Włocławek
- : -
Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
- : -
Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski
- : -
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
- : -
Sportis Łochowo
Sparta Brodnica
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
- : -
SLKS Start Pruszcz
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
- : -
Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo
- : -
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
- : -
BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno
- : -
Włocłavia Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
- : -
Sparta Brodnica
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Sportis Łochowo
- : -
Unia Solec Kujawski
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
- : -
Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz
- : -
Lider Włocławek
Lech Rypin
- : -
Wda Świecie
SLKS Start Pruszcz
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Solec Kujawski
- : -
Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Sparta Brodnica
- : -
Chełminianka Chełmno
KS Pomorzanin Toruń
- : -
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
- : -
Sportis Łochowo
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
- : -
Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo
- : -
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
- : -
Lech Rypin
SLKS Start Pruszcz
- : -
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno
- : -
Cuiavia Inowrocław
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Unia Solec Kujawski
Sportis Łochowo
- : -
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Notecianka Pakość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości