Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
1:0
Pomorzanin Serock
Sportis Łochowo
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Grom Więcbork
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
2:0
Gryf Sicienko
Cyklon Kończewice
5:0
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
1:4
Victoria Lisewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportis Łochowo
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Pomorzanin Serock
1:4
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
0:3
Start Pruszcz Pomorski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
5:3
Unia Wąbrzeźno
Gryf Sicienko
0:2
Grom Więcbork
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
1:3
Mustang Ostaszewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Mustang Ostaszewo
5:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
1:2
Zawisza Bydgoszcz
Sportis Łochowo
1:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
5:0
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
6:0
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
1:0
Flisak Złotoria
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
2:1
Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock
4:3
Grom Więcbork
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:6
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
1:1
Sportis Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
6:0
Victoria Lisewo
Flisak Złotoria
6:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Gryf Sicienko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
Pauza
Sportis Łochowo
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Gryf Sicienko
1:4
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
0:3
Sokół Radomin
Grom Więcbork
2:2
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
1:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Mustang Ostaszewo
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:0
Pomorzanin Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Pruszcz Pomorski
Pomorzanin Serock
3:1
Gryf Sicienko
Promień Kowalewo Pomorskie
1:0
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
0:1
Mustang Ostaszewo
Sportis Łochowo
0:1
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Grom Więcbork
Victoria Lisewo
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Flisak Złotoria
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
Cyklon Kończewice
2:0
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
0:2
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
1:0
Sportis Łochowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zawisza Bydgoszcz
5:1
Unia Wąbrzeźno
Gryf Sicienko
2:4
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
0:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Wąbrzeźno
2:2
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
4:0
Grom Więcbork
Victoria Lisewo
0:3
Flisak Złotoria
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:3
Gryf Sicienko
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Pomorzanin Serock
Sportis Łochowo
1:0
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
0:4
Start Pruszcz Pomorski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
0:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Grom Więcbork
3:5
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
0:3
Unia Wąbrzeźno
Start Pruszcz Pomorski
1:4
Sportis Łochowo
Pomorzanin Serock
0:1
Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo
4:3
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
0:2
Start Pruszcz Pomorski
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
1:4
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
5:2
Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:1
Pomorzanin Serock
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Victoria Lisewo
Sportis Łochowo
5:1
Grom Więcbork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
Pauza
Flisak Złotoria
1:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Gryf Sicienko
3:0
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Sportis Łochowo
Grom Więcbork
4:2
Unia Wąbrzeźno
Start Pruszcz Pomorski
3:3
Mustang Ostaszewo
Victoria Lisewo
0:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Cyklon Kończewice
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo
2:1
Grom Więcbork
Sokół Radomin
1:2
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
0:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Promień Kowalewo Pomorskie
1:3
Pomorzanin Serock
Cyklon Kończewice
0:0
Start Pruszcz Pomorski
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sportis Łochowo
4:3
Gryf Sicienko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pauza
Pomorzanin Serock
0:0
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
0:4
Sportis Łochowo
Grom Więcbork
0:1
Cyklon Kończewice
Gryf Sicienko
3:1
Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Mustang Ostaszewo
Start Pruszcz Pomorski
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Victoria Lisewo
1:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Mustang Ostaszewo
1:0
Gryf Sicienko
Unia Wąbrzeźno
3:1
Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sokół Radomin
1:1
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
4:0
Grom Więcbork
Sportis Łochowo
0:1
Pomorzanin Serock
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Promień Kowalewo Pomorskie
Gryf Sicienko
1:3
Cyklon Kończewice
Pomorzanin Serock
5:1
Unia Wąbrzeźno
Flisak Złotoria
0:3
Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Start Pruszcz Pomorski
Grom Więcbork
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Victoria Lisewo
0:1
Sportis Łochowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:3
Sokół Radomin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Radomin
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Start Pruszcz Pomorski
Zawisza Bydgoszcz
6:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Pomorzanin Serock
2:0
Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:2
Grom Więcbork
Victoria Lisewo
1:3
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:2
Sportis Łochowo
Flisak Złotoria
3:0
Cyklon Kończewice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportis Łochowo
Pauza
Mustang Ostaszewo
2:0
Victoria Lisewo
Sokół Radomin
3:1
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
0:1
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
3:0*
Gryf Sicienko
Start Pruszcz Pomorski
3:0
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
4:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
0:1
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
4:1
Grom Więcbork
Pomorzanin Serock
0:2
Start Pruszcz Pomorski
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Sportis Łochowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:3
Mustang Ostaszewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Zawisza Bydgoszcz
Cyklon Kończewice
2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:0
Flisak Złotoria
Sportis Łochowo
3:1
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
0:5
Start Pruszcz Pomorski
Unia Wąbrzeźno
0:0
Promień Kowalewo Pomorskie
Grom Więcbork
1:3
Pomorzanin Serock
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Kończewice
Pauza
Flisak Złotoria
3:0*
Gryf Sicienko
Victoria Lisewo
0:3
Grom Więcbork
Zawisza Bydgoszcz
0:0
Sportis Łochowo
Pomorzanin Serock
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:0
Start Pruszcz Pomorski
Promień Kowalewo Pomorskie
1:1
Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin
2:1
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruszcz Pomorski
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
2:0
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:4
Sportis Łochowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
0:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Grom Więcbork
2:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Więcbork
Pauza
Victoria Lisewo
3:0*
Gryf Sicienko
Unia Wąbrzeźno
0:7
Zawisza Bydgoszcz
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pomorzanin Serock
4:2
Flisak Złotoria
Sportis Łochowo
2:1
Mustang Ostaszewo
Promień Kowalewo Pomorskie
3:1
Start Pruszcz Pomorski
Sokół Radomin
2:3
Cyklon Kończewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pauza
Cyklon Kończewice
0:1
Sportis Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
4:2
Sokół Radomin
Gryf Sicienko
0:3*
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomorzanin Serock
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
1:1
Unia Wąbrzeźno
Grom Więcbork
0:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Flisak Złotoria
1:0
Victoria Lisewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
Pauza
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:3
Promień Kowalewo Pomorskie
Victoria Lisewo
1:0
Pomorzanin Serock
Sportis Łochowo
3:1
Start Pruszcz Pomorski
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Mustang Ostaszewo
Unia Wąbrzeźno
1:1
Cyklon Kończewice
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Flisak Złotoria
Sokół Radomin
4:2
Grom Więcbork
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Promień Kowalewo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
5:0
Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock
2:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Victoria Lisewo
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:3
Sokół Radomin
Cyklon Kończewice
0:5
Mustang Ostaszewo
Grom Więcbork
0:5
Sportis Łochowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Serock
Pauza
Sokół Radomin
3:0*
Gryf Sicienko
Radzynianka Radzyń Chełmiński
4:1
Victoria Lisewo
Mustang Ostaszewo
2:2
Start Pruszcz Pomorski
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Cyklon Kończewice
Unia Wąbrzeźno
2:1
Grom Więcbork
Promień Kowalewo Pomorskie
0:0
Flisak Złotoria
Sportis Łochowo
8:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Lisewo
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Sportis Łochowo
Start Pruszcz Pomorski
4:1
Cyklon Kończewice
Grom Więcbork
0:3
Mustang Ostaszewo
Pomorzanin Serock
1:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Flisak Złotoria
2:1
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
4:0
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pauza
Unia Wąbrzeźno
3:0*
Gryf Sicienko
Mustang Ostaszewo
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sportis Łochowo
5:2
Flisak Złotoria
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Start Pruszcz Pomorski
Promień Kowalewo Pomorskie
5:1
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
7:0
Grom Więcbork
Sokół Radomin
5:1
Pomorzanin Serock
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Gryf Sicienko
0:3*
Mustang Ostaszewo
Pomorzanin Serock
1:2
Sportis Łochowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:2
Promień Kowalewo Pomorskie
Flisak Złotoria
3:0
Unia Wąbrzeźno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:1
Cyklon Kończewice
Grom Więcbork
1:3
Start Pruszcz Pomorski
Victoria Lisewo
1:3
Sokół Radomin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
Pauza
Start Pruszcz Pomorski
4:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Cyklon Kończewice
3:0*
Gryf Sicienko
Zawisza Bydgoszcz
8:1
Grom Więcbork
Unia Wąbrzeźno
1:2
Pomorzanin Serock
Sokół Radomin
2:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Mustang Ostaszewo
4:3
Flisak Złotoria
Sportis Łochowo
7:0
Victoria Lisewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?