Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:3
Wda Świecie
Sparta Brodnica
2:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Victoria Koronowo
0:0
STS Zamek Bierzgłowski
Gwiazda Bydgoszcz
2:3
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
9:1
Victoria Koronowo
STS Zamek Bierzgłowski
3:1
Gopło Kruszwica
Wda Świecie
1:2
Sparta Brodnica
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:2
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:2
Gwiazda Bydgoszcz
Sparta Brodnica
5:0
STS Zamek Bierzgłowski
Budowlany KS Bydgoszcz
3:3
Wda Świecie
Victoria Koronowo
3:7
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
STS Zamek Bierzgłowski
2:1
Budowlany KS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
1:2
Sparta Brodnica
Victoria Koronowo
1:5
Gopło Kruszwica
Chemik II Moderator Bydgoszcz
3:0
Wda Świecie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
1:8
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
4:2
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
1:2
STS Zamek Bierzgłowski
Sparta Brodnica
3:0
Victoria Koronowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
7:0
STS Zamek Bierzgłowski
Gopło Kruszwica
2:4
Sparta Brodnica
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
Wda Świecie
Victoria Koronowo
0:2
Budowlany KS Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:5
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Wda Świecie
4:0
Victoria Koronowo
Budowlany KS Bydgoszcz
5:0
Gopło Kruszwica
STS Zamek Bierzgłowski
2:4
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
0:6
Sparta Brodnica
STS Zamek Bierzgłowski
4:1
Victoria Koronowo
Wda Świecie
1:2
Gopło Kruszwica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
Victoria Koronowo
5:6
Gwiazda Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
2:1
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Sparta Brodnica
3:4
Wda Świecie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
14:0
Victoria Koronowo
Wda Świecie
0:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
3:1
Gopło Kruszwica
STS Zamek Bierzgłowski
1:7
Sparta Brodnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gopło Kruszwica
3:0
Victoria Koronowo
Budowlany KS Bydgoszcz
9:0
STS Zamek Bierzgłowski
Sparta Brodnica
4:2
Gwiazda Bydgoszcz
Wda Świecie
2:2
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koronowo
0:8
Sparta Brodnica
STS Zamek Bierzgłowski
1:4
Wda Świecie
Gwiazda Bydgoszcz
2:3
Budowlany KS Bydgoszcz
Chemik II Moderator Bydgoszcz
5:0
Gopło Kruszwica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
STS Zamek Bierzgłowski
1:4
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Sparta Brodnica
3:0
Gopło Kruszwica
Wda Świecie
2:0
Gwiazda Bydgoszcz
Budowlany KS Bydgoszcz
3:0*
Victoria Koronowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
1:3
Sparta Brodnica
Gopło Kruszwica
4:1
Budowlany KS Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
3:0
STS Zamek Bierzgłowski
Victoria Koronowo
0:3*
Wda Świecie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?