Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
3:2
Unia Gniewkowo
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Lech Dobre
MUKS II CWZS Bydgoszcz
3:0
Unia Wąbrzeźno
Unia Janikowo
0:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Dobre
1:5
Unia Gniewkowo
KP Polonia Bydgoszcz
0:5
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
2:0
Unia Janikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
1:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:1
Unia Wąbrzeźno
MUKS II CWZS Bydgoszcz
8:0
Lech Dobre
Unia Gniewkowo
5:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Janikowo
4:3
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
5:1
Włocłavia Włocławek
MUKS II CWZS Bydgoszcz
2:2
Unia Janikowo
Lech Dobre
1:5
Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Wąbrzeźno
0:2
Unia Gniewkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
3:4
Lech Dobre
Unia Gniewkowo
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:4
Unia Wąbrzeźno
Włocłavia Włocławek
1:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
4:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
MUKS II CWZS Bydgoszcz
1:3
Unia Gniewkowo
Unia Janikowo
7:1
Włocłavia Włocławek
Lech Dobre
1:2
Unia Wąbrzeźno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
2:4
Unia Janikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:8
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
5:2
Lech Dobre
Unia Wąbrzeźno
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
0:4
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
5:1
Włocłavia Włocławek
Krajna Sępólno Krajeńskie
7:1
Unia Janikowo
Lech Dobre
2:3
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
4:1
Lech Dobre
Unia Janikowo
4:1
Unia Wąbrzeźno
Włocłavia Włocławek
1:2
Krajna Sępólno Krajeńskie
MUKS II CWZS Bydgoszcz
5:0
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
7:0
Włocłavia Włocławek
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Unia Janikowo
Lech Dobre
1:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:4
Unia Gniewkowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
4:0
Unia Wąbrzeźno
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:4
Lech Dobre
Włocłavia Włocławek
2:4
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo
5:0
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
5:1
Unia Gniewkowo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
5:1
Włocłavia Włocławek
Unia Wąbrzeźno
3:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Lech Dobre
3:0
Unia Janikowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
2:5
Lech Dobre
Unia Gniewkowo
3:1
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
1:4
Unia Janikowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Unia Wąbrzeźno
MUKS II CWZS Bydgoszcz
4:0
Krajna Sępólno Krajeńskie
Lech Dobre
3:0
Włocłavia Włocławek
Unia Janikowo
2:1
Unia Gniewkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?