Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
3:0
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
2:3
UKS SMS Włocławek
Unia Janikowo
2:7
Spójnia Białe Błota
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
4:1
Spójnia Białe Błota
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Elana Toruń
3:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
6:1
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:2
UKS SMS Włocławek
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:0
Elana Toruń
Spójnia Białe Błota
1:1
Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo
2:0
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:0
MUKS CWZS Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
3:0
Olimpia Grudziądz
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
Spójnia Białe Błota
Elana Toruń
6:1
Unia Janikowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
UKS SMS Włocławek
Olimpia Grudziądz
6:1
Gwiazda Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
1:2
Elana Toruń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
6:0
Unia Janikowo
UKS SMS Włocławek
3:0*
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Spójnia Białe Błota
Elana Toruń
1:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
2:1
Elana Toruń
Spójnia Białe Błota
0:2
MUKS CWZS Bydgoszcz
Unia Janikowo
0:5
UKS SMS Włocławek
Olimpia Grudziądz
3:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:1
Unia Janikowo
UKS SMS Włocławek
0:1
Elana Toruń
Gwiazda Bydgoszcz
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
4:3
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:1
Elana Toruń
Spójnia Białe Błota
1:5
UKS SMS Włocławek
Unia Janikowo
2:10
Olimpia Grudziądz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
4:0
Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz
5:1
Spójnia Białe Błota
UKS SMS Włocławek
4:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Elana Toruń
0:5
MUKS CWZS Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Janikowo
0:4
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
1:0
UKS SMS Włocławek
Spójnia Białe Błota
2:1
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
6:1
Unia Janikowo
Gwiazda Bydgoszcz
0:2
Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek
1:1
MUKS CWZS Bydgoszcz
Elana Toruń
6:1
Spójnia Białe Błota
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bydgoszcz
1:1
UKS SMS Włocławek
Unia Janikowo
1:9
MUKS CWZS Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
2:0
Elana Toruń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
1:8
Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek
3:0*
Unia Janikowo
Elana Toruń
5:3
Gwiazda Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:0
Spójnia Białe Błota
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?