Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
MLKS Tucholanka Tuchola
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
UKS SMS Włocławek
6:1
KP IV Polonia Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
0:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
Victoria Niemcz
3:1
KP III Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
4:1
KP II Polonia Bydgoszcz
MLKS II Tucholanka Tuchola
2:2
UKS Orlik Zielonka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
Victoria Niemcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Juventus Academy Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
2:1
Spójnia Białe Błota
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
1:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
MLKS Tucholanka Tuchola
7:0
KP III Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:1
KP II Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
7:1
KP IV Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
3:2
UKS Orlik Zielonka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:0
KP III Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:0
UKS Orlik Zielonka
Victoria Niemcz
1:4
MLKS Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
4:1
KP IV Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
4:3
Juventus Academy Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
0:3
UKS SMS Włocławek
Zdrój OSIR Ciechocinek
4:2
MLKS II Tucholanka Tuchola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
2:1
KP IV Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
MLKS II Tucholanka Tuchola
KP II Polonia Bydgoszcz
3:4
UKS Orlik Zielonka
Spójnia Białe Błota
5:0
Victoria Niemcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:1
KP III Polonia Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
1:1
UKS SMS Włocławek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:3
MLKS Tucholanka Tuchola
KP Polonia Bydgoszcz
0:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
UKS SMS Włocławek
5:0
KP III Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
2:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
2:0
Jedynka Aleksandrów Kujawski
KP IV Polonia Bydgoszcz
9:1
UKS Orlik Zielonka
Juventus Academy Bydgoszcz
2:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:1
UKS Orlik Zielonka
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Victoria Niemcz
UKS SMS Włocławek
0:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
KP II Polonia Bydgoszcz
0:4
KP IV Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
5:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
KP III Polonia Bydgoszcz
1:6
Juventus Academy Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
3:3
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:6
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Włocławek
5:1
MLKS Tucholanka Tuchola
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:1
Juventus Academy Bydgoszcz
KP II Polonia Bydgoszcz
3:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
1:1
Fala Świekatowo
KP III Polonia Bydgoszcz
0:1
KP Polonia Bydgoszcz
UKS Orlik Zielonka
0:3
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
2:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:4
KP IV Polonia Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:3
Victoria Niemcz
KP IV Polonia Bydgoszcz
2:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS Orlik Zielonka
1:9
UKS SMS Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
KP II Polonia Bydgoszcz
0:1
KP III Polonia Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
5:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
4:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Juventus Academy Bydgoszcz
2:2
Fala Świekatowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
0:2
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:3
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
9:0
UKS Orlik Zielonka
KP II Polonia Bydgoszcz
1:2
KP Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
7:0
Juventus Academy Bydgoszcz
MLKS II Tucholanka Tuchola
1:3
KP III Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
0:4
KP IV Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:1
Zdrój OSIR Ciechocinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Victoria Niemcz
2:3
Juventus Academy Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
5:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:1
Fala Świekatowo
KP IV Polonia Bydgoszcz
2:0
KP III Polonia Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:2
MLKS Tucholanka Tuchola
MLKS II Tucholanka Tuchola
0:5
UKS SMS Włocławek
UKS Orlik Zielonka
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:0
UKS SMS Włocławek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
1:2
KP IV Polonia Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
0:3
UKS Orlik Zielonka
KP III Polonia Bydgoszcz
1:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
2:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
KP Polonia Bydgoszcz
0:4
Juventus Academy Bydgoszcz
Zdrój OSIR Ciechocinek
1:2
Spójnia Białe Błota
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:0
MLKS II Tucholanka Tuchola
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
0:1
KP III Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
0:4
KP Polonia Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
2:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:2
UKS SMS Włocławek
KP IV Polonia Bydgoszcz
2:1
Jedynka Aleksandrów Kujawski
Zdrój OSIR Ciechocinek
2:2
KP II Polonia Bydgoszcz
UKS Orlik Zielonka
4:10
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
3:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Jedynka Aleksandrów Kujawski
4:0
KP Polonia Bydgoszcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:0
Victoria Niemcz
MLKS Tucholanka Tuchola
10:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
KP II Polonia Bydgoszcz
0:2
UKS SMS Włocławek
KP III Polonia Bydgoszcz
1:0
Spójnia Białe Błota
Juventus Academy Bydgoszcz
1:3
KP IV Polonia Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
1:0
UKS Orlik Zielonka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Świekatowo
1:0
KP Polonia Bydgoszcz
Jedynka Aleksandrów Kujawski
2:0
Zdrój OSIR Ciechocinek
UKS SMS Włocławek
7:1
Victoria Niemcz
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:0
KP II Polonia Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola
1:2
Juventus Academy Bydgoszcz
KP IV Polonia Bydgoszcz
3:1
MLKS II Tucholanka Tuchola
UKS Orlik Zielonka
0:8
Spójnia Białe Błota
KP III Polonia Bydgoszcz
0:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Aleksandrów Kujawski
0:2
Fala Świekatowo
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
1:2
UKS SMS Włocławek
MLKS Tucholanka Tuchola
5:0
KP IV Polonia Bydgoszcz
Victoria Niemcz
1:3
KP II Polonia Bydgoszcz
KP III Polonia Bydgoszcz
3:0
UKS Orlik Zielonka
KP Polonia Bydgoszcz
0:2
Zdrój OSIR Ciechocinek
Juventus Academy Bydgoszcz
7:0
MLKS II Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota
0:0
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?