Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Bukowiec
2:2   k. 4 : 3
Cis Cekcyn
GKS Fuks Wielowicz
2:6
Tarpan Mrocza
Kujawiak Sukowy
1:6
Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin
3:1
LZS Kościelec Kujawski
Burza Nowa Wieś Wielka
1:8
AF Brzoza
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Cukrownik-Pena Tuczno
ADP Bydgoszcz
7:5
LZS Zieloni Zalesie
SP Orzeł Bydgoszcz
1:13
Iskra Zamość-Rynarzewo
Orzeł Przyłęki
0:6
Zawisza II Bydgoszcz
Noteć II Łabiszyn
2:1
Pałuczanka Żnin
Noteć II Gębice
0:1
Dąb Barcin
Znicz Rojewo
0:7
Goplania Inowrocław
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:4
Tarant Wójcin
Tor Laskowice Pomorskie
2:4
Wisła Gruczno
Sokół Nowy Dwór
0:4
Gryf Sicienko
Victoria Niemcz Osielsko
0:10
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Czarni Lniano
2:4
Grom Osie
Zryw Wielki Lubień
1:5
Fala Świekatowo
Myśliwiec Gostycyn
4:2
MLKS Tucholanka Tuchola
LZS Dąb Potulice
3:2
Wisła Fordon
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Mikrus-Gesal Szadłowice
Kujawianka Strzelno
1:4
Dąb Bąkowo
Sędziowie K-PZPN
10:1
Łokietek Wierzchucin Królewski
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sędziowie K-PZPN
4:1
Polonia Bydgoszccz
Fala Świekatowo
1:3
Rawys Raciąż
ADP Bydgoszcz
0:14
Budowlany KS Bydgoszcz
Zagłębie Piechcin
3:5
Zootechnik Kołuda Wielka
Zawisza II Bydgoszcz
0:1
GLKS Dobrcz-Wudzyn
LZS Dąb Potulice
1:4
Sportis Łochowo
Tarpan Mrocza
3:0
LKS Dąbrowa Chełmińska
Kujawy Markowice
4:0
Gopło Kruszwica
Gwiazda Bukowiec
1:4
SLKS Start Pruszcz
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:2
Pałuczanka Żnin
Tarant Wójcin
1:6
Pogoń Mogilno
Cukrownik-Pena Tuczno
3:6
Noteć Gębice
Dąb Barcin
0:6
Notecianka Pakość
Goplania Inowrocław
0:6
Unia Gniewkowo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
0:1
Pomorzanin Serock
Wisła Gruczno
6:0
Start Warlubie
Myśliwiec Gostycyn
3:4
Krajna Sępólno Krajeńskie
Dąb Bąkowo
2:5
Cuiavia Inowrocław
AF Brzoza
0:1
Piast Kołodziejewo
Iskra Zamość-Rynarzewo
0:5
Chemik Moderator Bydgoszcz
Gryf Sicienko
3:1
Noteć Łabiszyn
KS Stal Grudziądz
2:2   k. 4 : 5
Olimpia II Grudziądz
Pogrom Zbójno
0:3
Elana Toruń
Grom Osie
1:3
Wda Świecie
Mustang Ostaszewo
4:3
Victoria Lisewo
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:9
Sparta Brodnica
Victoria Czernikowo
3:1
Chełminianka Chełmno
Sokół Radomin
1:4
KS Pomorzanin Toruń
Unifreeze Górzno
0:5
Olimpia Grudziądz
Kujawiak Kowal
4:5
Tłuchovia Tłuchowo
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Brzoza
0:8
Victoria Czernikowo
Budowlany KS Bydgoszcz
2:0
Sędziowie K-PZPN
Noteć Gębice
1:4
Notecianka Pakość
Elana Toruń
5:0
Mustang Ostaszewo
Zdrój Ciechocinek
1:0
Włocłavia Włocławek
Rawys Raciąż
9:0
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Tarpan Mrocza
2:1
Sportis Łochowo
Zootechnik Kołuda Wielka
2:5
Pogoń Mogilno
Olimpia II Grudziądz
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica
2:1
Olimpia Grudziądz
Wisła Gruczno
0:1
Pomorzanin Serock
Wda Świecie
1:3
SLKS Start Pruszcz
Łokietek Brześć Kujawski
6:1
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
4:5
Tłuchovia Tłuchowo
Kujawy Markowice
0:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
1:2
Cuiavia Inowrocław
Pałuczanka Żnin
1:12
Unia Solec Kujawski
Orzeł Służewo
1:4
Lider Włocławek
Piast Kołodziejewo
1:7
Unia Janikowo
Gryf Sicienko
5:1
Krajna Sępólno Krajeńskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości