Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Wisła Nowe
Wolny los
Start Warlubie
Wolny los
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wolny los
Pogoń Mogilno
Wolny los
Unia Janikowo
Wolny los
KP Polonia Bydgoszcz
Wolny los
Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Wolny los
Notecianka Pakość
Wolny los
Cuiavia Inowrocław
Wolny los
Unia Solec Kujawski
Kolegium Sędziów Bydgoszcz
3:0*
Dąb Barcin
Wisła Fordon
1:10
Pomorzanin Serock
Grom Osie
4:2
Myśliwiec Gostycyn
SP Orzeł Bydgoszcz
0:16
Victoria Niemcz
Noteć Inowrocław
2:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Rawys Raciąż
4:1
Grom Więcbork
Łokietek Wierzchucin Królewski
3:1
GLKS Dobrcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:2
MLKS Tucholanka Tuchola
Znicz Rojewo
0:1
Dąb Bąkowo
Kujawianka Strzelno
3:0*
Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza Bydgoszcz
2:3
Gryf Sicienko
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Szubinianka Szubin
Victoria Koronowo
1:2
Budowlany KS Bydgoszcz
KS Łochowo
3:0*
Tor Laskowice Pomorskie
Zieloni Zalesie
2:5
Noteć Łabiszyn
Zryw Wielki Lubień
1:6
SLKS Start Pruszcz
Goplania Inowrocław
4:5
Noteć Gębice
Burza Nowa Wieś Wielka
1:4
Unia Gniewkowo
Hermes Radłowo
1:8
Gopło Kruszwica
KP Legia Strzelce
3:0*
Zagłębie Piechcin
Akademia Futbolu Brzoza
1:6
GLKS Osielsko
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Osie
2:0
SLKS Start Pruszcz
Gryf Sicienko
1:0
Budowlany KS Bydgoszcz
KP Legia Strzelce
0:3
Pogoń Mogilno
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:5
Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock
2:0
Start Warlubie
Noteć Inowrocław
0:3
Unia Solec Kujawski
Rawys Raciąż
5:7
Wisła Nowe
Łokietek Wierzchucin Królewski
1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
Noteć Gębice
3:4
Unia Janikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
3:0
KS Łochowo
Dąb Bąkowo
2:7
Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo
0:4
Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno
2:0
Notecianka Pakość
Victoria Niemcz
0:11
KP Polonia Bydgoszcz
Kolegium Sędziów Bydgoszcz
2:4
GLKS Osielsko
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
1:5
Unia Solec Kujawski
Pomorzanin Serock
0:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Gopło Kruszwica
0:2
Cuiavia Inowrocław
Grom Osie
2:4
Wisła Nowe
KP Polonia Bydgoszcz
3:1
Pogoń Mogilno
Kujawianka Strzelno
0:5
Unia Janikowo
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:0   k. 5 : 4
Gryf Sicienko
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
5:4
KP Polonia Bydgoszcz
1/8 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:1
Unia Janikowo
Flisak Złotoria
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Noteć Łabiszyn
1:3
Legia Chełmża
Lider Włocławek
0:4
Wda Świecie
Wisła Nowe
0:3*
Elana Toruń
Cuiavia Inowrocław
0:1
Unia Solec Kujawski
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
0:1
Legia Chełmża
Mustang Ostaszewo
2:5
Elana Toruń
Krajna Sępólno Krajeńskie
0:9
Unia Solec Kujawski
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Wda Świecie
1/2 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
1:2
Elana Toruń
Legia Chełmża
0:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
5:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:4
Elana Toruń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?