Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
8:4
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Legia Chełmża
2:5
Gol II Brodnica
JSS Toruń
7:3
Gol Brodnica
MAF Toruń
12:0
Stal Grudziądz
Olimpia III Grudziądz
3:1
Unia Wąbrzeźno
DAP II Toruń
12:2
Olimpia II Grudziądz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:2
DAP II Toruń
Olimpia Grudziądz
2:17
JSS Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
7:6
Stal Grudziądz
Gol Brodnica
8:3
Olimpia II Grudziądz
Legia Chełmża
3:15
MAF Toruń
Gol II Brodnica
3:2
Olimpia III Grudziądz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
13:2
Olimpia II Grudziądz
JSS Toruń
9:1
Unia Wąbrzeźno
DAP II Toruń
2:8
Gol II Brodnica
MAF Toruń
7:3
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Olimpia III Grudziądz
8:4
Legia Chełmża
Stal Grudziądz
2:7
Gol Brodnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
1:8
Olimpia Grudziądz
Olimpia II Grudziądz
1:6
Stal Grudziądz
Gol II Brodnica
4:4
JSS Toruń
Gol Brodnica
3:3
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Legia Chełmża
3:3
DAP II Toruń
Olimpia III Grudziądz
1:3
MAF Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
6:3
Gol II Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
13:1
Olimpia II Grudziądz
DAP II Toruń
9:2
Olimpia III Grudziądz
Stal Grudziądz
2:5
Unia Wąbrzeźno
MAF Toruń
9:3
Gol Brodnica
JSS Toruń
10:2
Legia Chełmża
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
3:0
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Olimpia II Grudziądz
1:19
Gol Brodnica
Gol II Brodnica
19:3
Stal Grudziądz
Olimpia III Grudziądz
1:3
JSS Toruń
DAP II Toruń
4:5
MAF Toruń
Legia Chełmża
6:10
Olimpia Grudziądz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
9:8
Legia Chełmża
Gol Brodnica
2:2
Unia Wąbrzeźno
Olimpia Grudziądz
2:3
Olimpia III Grudziądz
JSS Toruń
9:0
DAP II Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
2:3
Gol II Brodnica
MAF Toruń
21:1
Olimpia II Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wąbrzeźno
7:2
Olimpia II Grudziądz
JSS Toruń
3:7
MAF Toruń
Olimpia III Grudziądz
9:4
Stal Grudziądz
DAP II Toruń
3:6
Olimpia Grudziądz
Legia Chełmża
6:7
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Gol II Brodnica
6:3
Gol Brodnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
6:4
JSS Toruń
Piłkarz Golub-Dobrzyń
5:1
Olimpia III Grudziądz
Gol Brodnica
9:8
Legia Chełmża
Olimpia II Grudziądz
2:14
Gol II Brodnica
MAF Toruń
11:2
Unia Wąbrzeźno
Stal Grudziądz
5:6
DAP II Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:10
MAF Toruń
Gol II Brodnica
7:3
Unia Wąbrzeźno
Legia Chełmża
10:1
Olimpia II Grudziądz
DAP II Toruń
2:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
JSS Toruń
9:2
Stal Grudziądz
Olimpia III Grudziądz
1:3
Gol Brodnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Grudziądz
0:10
Olimpia III Grudziądz
Unia Wąbrzeźno
4:2
Legia Chełmża
Stal Grudziądz
2:13
Olimpia Grudziądz
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:5
JSS Toruń
Gol Brodnica
8:2
DAP II Toruń
MAF Toruń
4:5
Gol II Brodnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?