Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
PAP Bzyki Żnin
PAP Bzyki Żnin 4 10 5 - 0 3 1 0
2
Mały Piłkarz Inowrocław
Mały Piłkarz Inowrocław 4 6 4 - 2 1 3 0
3
MKS Trzemeszno
MKS Trzemeszno 4 5 4 - 5 1 2 1
4
Piast Łubowo
Piast Łubowo 4 4 1 - 3 1 1 2
5
Stella Luboń
Stella Luboń 4 1 3 - 7 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzemeszno
1:0
Piast Łubowo
Mały Piłkarz Inowrocław
0:0
PAP Bzyki Żnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
0:1
Piast Łubowo
MKS Trzemeszno
1:1
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
0:1
PAP Bzyki Żnin
Piast Łubowo
0:0
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
2:0
MKS Trzemeszno
Stella Luboń
1:3
Mały Piłkarz Inowrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
2:0
Piast Łubowo
Stella Luboń
2:2
MKS Trzemeszno
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno 4 10 4 - 0 3 1 0
2
DAP Toruń
DAP Toruń 4 8 3 - 0 2 2 0
3
Unia Janikowo
Unia Janikowo 4 4 2 - 3 1 1 2
4
MKS II Trzemeszno
MKS II Trzemeszno 4 3 3 - 6 1 0 3
5
Pogoń Mogilno
Pogoń Mogilno 4 2 0 - 3 0 2 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Trzemeszno
0:2
Chrobry Gniezno
Unia Janikowo
0:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
0:0
Chrobry Gniezno
MKS II Trzemeszno
1:2
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
0:0
Pogoń Mogilno
Chrobry Gniezno
1:0
Unia Janikowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:2
MKS II Trzemeszno
DAP Toruń
1:0
Unia Janikowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:1
Chrobry Gniezno
DAP Toruń
2:0
MKS II Trzemeszno

Faza Pucharowa

Półfinały o miejsca 5-8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzemeszno
1:0
MKS II Trzemeszno
Unia Janikowo
0:0   k. 2 : 1
Piast Łubowo
Półfinały o miejsca 1-4
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
1:0
DAP Toruń
Chrobry Gniezno
0:0   k. 2 : 1
Mały Piłkarz Inowrocław
Mecz o 9 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
0:1
Pogoń Mogilno
Mecz o 7 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
1:0
MKS II Trzemeszno
Mecz o 5 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
1:0
MKS Trzemeszno
Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Toruń
2:0
Mały Piłkarz Inowrocław
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
PAP Bzyki Żnin
0:0   k. 2 : 1
Chrobry Gniezno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?