Srebrny certyfikat PZPN!!!

Miło nam poinformować, że szkółka piłkarska naszego klubu otrzymała srebrny certyfikat PZPN.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt PZPN mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie przyznano 694 odznaczenia w całym kraju, z czego w województwie kujawsko-pomorskim tylko 43 (5 złotych, 8 srebrnych i 30 brązowych).

Wniosek o przyznanie srebrnego oznaczenia składaliśmy w zeszłym sezonie, ale proces podnoszący poziom szkolenia w naszym klubie rozpoczął się zdecydowanie wcześniej. Z każdym rokiem podwyższaliśmy sobie poprzeczkę, wyznaczając kolejne cele. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, jednak dziś możemy być wszyscy dumni i zadowoleni, że znaleźliśmy się w tym gronie.

Przy okazji tego wyróżnienia chciałbym bardzo serdecznie podziękować działaczom, trenerom i pracownikom klubu za ogromną pracę wkładaną w codzienne zajęcia, ale przede wszystkim Wam zawodnikom, rodzicom za zaufanie, bo bez Was nasza pasja nie miała by większego sensu.