Gwiazda Bydgoszcz 2002/03 - BKS 02/03 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) 3x30 min.

br. Kacper Suty ( as.Kaśków)
Sklad: Kubacki - Szalla, Wojak, Grzegorek, Wyżgowski, Suty, Kaśków, Dunisławski, Pasiciel - Adametz
Na zmiany: Królikowski, Kwaśniewski, Truchlewski, Świątkowski, Bardoński, Nowakowski K.
Zagraliśmy dobre zawody choć w przekroju całego meczu byliśmy zespołem mniej zorganizowanym.Przy wyniku 1:0 mieliśmy dwie znakomite sytuację. Najpierw Max Świątkowski uderzył w poprzeczkę, następnie Oskar Adametz trafił w słupek. Ostatniego gola tracimy po kontrze w ostatniej minucie meczu. Chwilę wcześniej mogliśmy remisować ale w znakomitej sytuacji Kaśków za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

Najbardziej martwią kontuzje :Dawid  Pasiciel (kolana) grał tylko 20 w pierwszej kwarcie,Oskar Gozimirski (plecy),Tomek Grzegorek ( pachwina), Max (kostka).
Ostatnie 10 min. wszyscy prosili o zmiany ale nie miał kto wejść ponieważ wszyscy na ławce byli kontuzjowani.

W zespole brakuje zgrania i potrzeba jeszcze trochę czasu żeby zespół się dotarł. Z podstawowych zawodników w tym meczu zabrakło: Miłosz Lewandowski , Oskar Lipkowski, Paweł Mazurkiewicz (choroba) oraz Jakub Cieślak (kontuzja)

Następny sparing w czwartek 09.03.2017 z MUKS CWZS Bydgoszcz II godz.17:30 ul. Sielska 12.