Autor:

redakcja

Utworzono:

10.04.2022

90+6. minuta koniec meczu, 1:1

89. minuta trzecia zmiana w Noteciance, za Kacpra Mozgawę pojawia się Michał Szot

88. minuta żółta kartka dla Norberta Frankiewicza

85. minuta rzut wolny dla Notecianki

84. minuta druga zmiana w Noteciance, za Dominika Smaruja pojawił się Łukasz Gryglewicz

80. minuta Fabian Sudoł strzela zza pola karnego, broni bramkarz Wdy

76. minuta pierwsza w drużynie Notecianki, boisko opuścił Dariusz Swojnóg, na boisku pojawił się Fabian Sudoł

75. minuta żółta kartka dla Dariusza Swojnóga

74. minuta żółta kartka dla Jakuba Ratkowskiego

73. minuta rzut rożny dla Wdy

GOOOL 66. minuta Kacper Mozgawa z rzutu karnego na 1:1

64. minuta Dawid Szefler jest faulowany w polu karnym i mamy rzut karny dla Notecianki

61. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, Dawid Szefler strzela wysoko nad bramką Wdy

60. minuta Mateusz Gryglewicz strzela na bramkę, piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny

56. minuta Mateusz Gryglewicz strzela z rzutu wolnego, piłka trafia w poprzeczkę

48. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka opuszcza boisko

48. minuta rzut wolny dla Notecianki

46. minuta początek drugiej połowy, rozpoczyna Wda

45+1. minuta przerwa, 0:1

45. minuta sędzia dolicza minimum minutę

43. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje w pole karne, Mateusz Gryglewicz uderza głową, piłka trafia w obrońcę i następnie zostaje wybita

35. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje, broni Szabłowski

32. minuta Kacper Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, bramkarz wybija piłkę

GOOOL 30. minuta Daniel Widz na 0:1

29. minuta żółta kartka dla Bartłomieja Dreżewskiego

26. minuta rzut rożny dla Notecianki

25. minuta Jakub Ratkowski minimalnie nad bramką Notecianki

23. minuta Przemysław Strzesak strzela nad bramką Wdy

20. minuta rzut wolny dla Wdy

18. minuta mogła być groźna akcja dla Wdy, jednak Falciano nie przejmuje piłki

18. minuta żółta kartka dla Macieja Góry

14. minuta żółta kartka dla Mateusza Swojnóga (Notecianka)

11. minuta Dawid Szefler podaje do Mateusza Gryglewicza, a ten jest na spalonym

11. minuta Mateusz Gryglewicz strzela nad bramką

5. minuta Notecianka gra dzisiaj bez Przemysława Swojnóga, który pauzuje za żółte kartki

10. minuta Mateusz Gryglewicz podaje do Kacpra Mozgawy, ten strzela wysoko nad bramką Wdy

3. minuta rzut rożny dla Wdy

1. minuta początek meczu, od środka rozpoczyna Notecianka

Szabłowski - Góra, Widz, Safian, Santos Falciano, Maliszewski, Majka, Frankiewicz, Rybacki, Ratkowski