Autor:

redakcja

Utworzono:

28.03.2022

90+4. minuta Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla Bartosza Wiśniewskiego. Chełminianka kończy w "10"

90. minuta -sędzia dolicza minimum 5 minut do drugiej połowy

85. minuta-żółta kartka dla Bartosza Wiśniewskiego

85. minuta-rzut wolny dla Notecianki z 25 metrów

GOOOL. 83 minuta-Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka trafia pod nogi Łukasza Gryglewicza, ten podaje do środka i Michał Szot strzela bramkę na 1:0

77. minuta-żółta kartka dla Dominika Smaruja

78. minuta-goście próbują wymusić rzut karny

75. minuta-zmiana w Noteciance, za Dariusza Swojnóga wchodzi Fabian Sudoł, zmiana także w Chełminiance, boisko opuszcza Bartosz Majorek, na boisku Kamil Węgierek

70. minuta-Michał Szot strzela na bramkę Chełminianki, Jurkowski wybija na rzut rożny

68. minuta-druga zmiana w Chełminiance, boisko opuszcza Karol Misiaczek, na boisku Kamil Kurkierewicz

69. minuta-żółta kartka dla Damiana Kijewskiego

65. min-pierwsza zmiana w Noteciance, za Przemysława Strzesaka wchodzi Michał Szot

64. min.-Dariusz Swojnóg z dystansu strzela obok bramki Chełminianki

57. minuta-żółta kartka dla Michała Iglińskiego

53. minuta-zmiana w Chelminiance, boisko opuszcza Mateusz Komur, na boisku Przemysław Misiaszek

51. minuta-Mateusz Komur sam na sam z bramkarzem Notecianki, strzela obok bramki

48. minuta-Kacper Mozgawa uderza, piłka trafia w słupek Chełminianki

47. minuta-Piotr Gross strzela na bramkę Notecianki, broni Walczak, obrońcy wybijają na rzut rożny

46. minuta-początek drugiej połowy, od środka Chełminianka

45+2. minuta-przerwa

45. minuta-sędzia dolicza minimum 2 minuty do pierwszej połowy spotkania

38 .minuta-dośrodkowanie Dominika Smaruja, wybijają obrońcy Chełminianki

38. minuta-Norbert Rościszewski powalony w polu karnym gości, sędzia jednak nie dyktuje rzutu karnego

29. minuta-żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza, piłkarza Notecianki

27. minuta-Norbert Rościszewski strzela na bramkę Chełminianki, na rzut rożny wybija Jurkowski

23. minuta-groźna akcja drużyny z Chełmna, obrońcy Notecianki wybijają

19. minuta-rzut rożny dla Chełminianki

18. minuta-Łukasz Gryglewicz strzela zza pola karnego, obok bramki gości

12. minuta-składna akcja drużyny gości, przerywa ją Łukasz Gryglewicz

7. minuta-Kacper Mozgawa strzela na bramkę Chełminianki, broni Jurkowski

2. minuta-Rościszewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, Przemysław Strzesak strzela na bramkę i bramkarz Chełmianki wybija na kolejny rzut rożny

2. minuta-rzut rożny dla Notecianki

1. minuta-początek meczu w Pakości, od środka rozpoczyna Notecianka

W ostatnim meczu tych drużyn Notecianka wygrała w Chełmnie 1:0 po bramce w 90+3 minucie strzelonej przez Radosława Wójcika